Brutalne zabójstwo 32-latki. Bieruńska policja złapała podejrzanego. To partner kobiety

i

Autor: KPP Bieruń

Kryminalne

Brutalne zabójstwo w Bieruniu. Policja zatrzymała podejrzanego. To partner Małgorzaty W.

Szokujące wieści płyną z powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Trzy tygodnie temu rodzina Małgorzaty W. zgłosiła jej zaginięcie na policję. Mundurowi podejrzewają, że została zamordowana przez swojego partnera. 34-latek usłyszał już zarzut zabójstwa i trafił do tymczasowego aresztu.

34-latek zabił swoją partnerkę i pozbył się ciała. Dramat na Śląsku

Cały dramat zaczął się 22 kwietnia, gdy do bieruńskiej policji zgłosiła się zrozpaczona rodzina Małgorzaty W. Kobieta po kłótni z partnerem miała wyjść z domu i odjechać samochodem w nieznanym kierunku.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi rozpoczęli poszukiwania zaginionej 32-latki. W trakcie prawie trzech tygodni śledztwa wykonali szereg czynności m.in. przesłuchali wszystkich świadków i kilkukrotnie przeszukali rejon, w którym odnaleziono samochód kobiety. Na tym etapie rozważano wszystkie możliwe hipotezy - łącznie z tą, że do zaginięcia Małgorzaty W. przyczyniła się bliska jej osoba.

Do sprawy włączyli się kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Współpraca katowickich i bieruńskich mundurowych zaowocowała zatrzymaniem partnera kobiety. 34-latek nie był wcześniej znany organom ścigania. 

Mężczyzna jest podejrzany o to, że zabił 32-letnią partnerkę i w okrutny sposób pozbył się ciała - informuje mł. asp. Katarzyna Szewczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

34-latek został doprowadzony do mysłowickiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratura trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.