Nowy bebok w Katowicach

i

Autor: Facebook/Biurowce .KTW

Wiadomości

Bebok obok .KTW w Katowicach nie ma jeszcze imienia. Mieszkańcy są proszeni o pomoc w jego wyborze

Nie tak dawno Katowice zyskały nową przestrzeń miejską przy biurowcach .KTW. Powstał tu skwer. Jednym z jego elementów jest charakterystyczny bebok, który... czeka na swoje imię. Zostanie ono wybrane w ramach konkursu, który już się rozpoczął.

Bebok czeka na imię. Ruszył konkurs

Na początku września do grona katowickich beboków dołączył nowy, na razie jeszcze bez imienia. Figurkę znajdziemy na schodach, a konkretnie na terenie nowej przestrzeni przy .KTW.

W związku z tym, że stworek, który bawi się klockami, nie ma swojego imienia, zorganizowano w tym temacie konkurs dla mieszkańców. 

- Bawiący się klockami bebok jeszcze nie ma swojego imienia – czas to zmienić! Dlatego Was również zachęcamy do zabawy i zamieszczania propozycji imienia w komentarzu. 3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy plakatem z podpisem Grzegorza Chudego, a jedna z nazw na stałe przylgnie do naszego beboczka. Na zgłoszenia czekamy do końca września. Liczymy na Waszą kreatywność! - czytamy w poście, który - w mediach społecznościowych - został udostępniony przez fanpage Biurowce .KTW. 

Wśród propozycji użytkowników Facebooku są chociażby takie, jak:

  • Korpoczek
  • KaTeWuś
  • Legoś
  • Kobelek czy
  • Kulok.

Już niebawem więc dowiemy się, która propozycja ostatecznie wygra. 

Beboki można spotkać m.in. zwiedzając zabytkowy Nikiszowiec, przed wejściem do Galerii Katowickiej czy w Parku Bogucickim. Za wszystkie odpowiada Grzegorz Chudy. Na tym jednak nie koniec. Kolejne stworki pojawiają się przecież w mieście dość regularnie. Gdzie zlokalizowane zostaną kolejne? Czas pokaże...