Awanturował się, dusił i groził śmiercią. 36-latek z Jastrzębia-Zdroju trafił do aresztu

i

Autor: KMP Jastrzębie-Zdrój

Kryminalne

Wybił szybę, aby dostać się do mieszkania. Awanturował się, dusił i groził śmiercią

2024-05-17 20:17

Domowy oprawca trafił do aresztu. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju trafił do zakładu karnego po tym jak nie zastosował się do zakazu zbliżania się i kontaktowania ze swoją dotychczasowa partnerką. Usłyszał już zarzuty.

Od ponad roku znęcał się nad byłą partnerką

W czwartek 16 maja br. Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zadecydowało o tymczasowym areszcie dla 36-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna od ponad roku notorycznie uprzykrzał życie swojej partnerce.

Koszmar kobiety trwał od kwietnia 2023 roku, kiedy jej 36-letni partner zaczął wszczynać awantury, dusić ją, szarpać i grozić. 20 listopada minionego roku mężczyzna wybił szybę w drzwiach balkonowych, aby dostać się do mieszkania, po czym groził jej pozbawieniem życia. Prokurator zadecydował o zakazie zbliżania się i zakazie kontaktowania się z kobietą. Niestety, 36-latek zlekceważył zakazy i nadal próbował kontaktować się z dotychczasową partnerką, a jego działania przybrały na sile.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie kolejnych zarzutów i skierowania wniosku o jego aresztowanie. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.