Euro 2024. Mecz Polska - Austria. Strefa Kibica na American Cars Mania w Katowicach

i

Autor: PHOTO ART SERVICE

Euro 2024

American Cars Mania w Katowicach. Na lotnisku Muchowiec powstała Strefa Kibica

W piątek 21 czerwca wystartowała 11. edycja American Cars Mania. Miłośnicy amerykańskich samochodów po raz kolejny spotkali się w Katowicach, by przyjrzeć się im z bliska. Ale to nie jedyna atrakcja, jaka czekała na uczestników zlotu. Organizatorzy nie zapomnieli o Euro 2024 i na wielkim telebimie wyświetlili mecz Polski z Austrią. Zobacz zdjęcia ze Strefy Kibica na lotnisku Muchowiec.

American Cars Mania w Katowicach. Strefa Kibica na lotnisku Muchowiec

Do Katowic po raz kolejny zawitała American Cars Mania. To już 11. edycja międzynarodowej imprezy motoryzacyjnej, skupionej wokół - jak sama nazwa wskazuje - amerykańskich marek. Wydarzenie odbywa się w dniach 21 do 23 czerwca 2024 roku na lotnisku Muchowiec.

W piątkowy wieczór na najsłynniejsze, katowickie lotnisko zjechali się tam miłośnicy motoryzacji. Ale i dla miłośników piłki nożnej coś przygotowano. Organizatorzy stworzyli niezwykłą strefę kibica z ogromnym telebimem, na którym można było zobaczyć mecz Polski z Austrią. Uczestnicy zlotu tłumie zjawili się przed ekranem, niektórzy usiedli na krzesełkach, inni rozsiedli na trawie. Wszyscy z zapałem dopingowali polskiej reprezentacji, krzyczeli i machali biało-czerwonymi szalikami. Niestety, Polacy w meczu z Austrią przegrali 3:1.

Zobaczcie zdjęcia ze Strefy Kibica na lotnisku Muchowiec w Katowicach.