Zdarzenie drogowe w Tarnowskich Górach. 51-latek zasłabł za kierownicą?

i

Autor: MU

Zdarzenie drogowe

Zdarzenie drogowe w Tarnowskich Górach. 51-latek zasłabł za kierownicą?

2024-05-28 15:50

Dziś w ciągu ul. Piłsudskiego w Tarnowskich Górach doszło do zdarzenia drogowego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Prawdopodobnie był to sprawca zdarzenia, który zasłabł podczas kierowania samochodem dostawczym.

Kierujący samochodem dostawczym zasłabł za kierownicą

We wtorek 28 maja br. ok. godziny 15:30 w ciągu ul. Piłsudskiego w Tarnowskich Górach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowali policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak udało się ustalić policjantom, 51-letni bytomianin jadący pojazdem dostawczym marki mercedes z niewiadomych przyczyn uderzył w inny pojazd jadący w tym samym kierunku marki Honda. Pojazdem tym podróżowały dwie osoby.

- Nikt nie odniósł obrażeń wynikających z tego zderzenia, jednak kierujący tyn dostawczym mercedesem jest transportowany w tej chwili do szpitala na dalsze badania, ponieważ przyczyną tego zdarzenia mógł być rozstrój zdrowia - powiedział sierż. szt. Kamil Kubica.

Według policjantów możliwą hipotezą jest, że ze względu na zły stan zdrowia 51-letni kierujący doprowadził do kolizji z innym pojazdem i prawdopodobnie właśnie pod kątem kolizji to zdarzenie będzie rozpatrywane.

Na miejscu wciąż trwają policyjne działania, jednak wkrótce powinny zostać one zakończone, pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostaną usunięte z drogi, a ruch drogowy będzie odbywał się bez zakłóceń.