Zabrze: Ukradł 8 piw i 3 paczki papierosów. Nagrał go monitoring. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

2020-09-07 11:45

Bezczelna kradzież w Zabrzu. Nieznany sprawca ukradł 8 piw oraz 3 paczki tytoniu, a następnie w celu utrzymania się przy skradzionej rzeczy doprowadził pracownika sklepu do stanu bezbronności i zbiegł ul. 3-ego Maja w kierunku ul. Szczęść Boże. Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu i prosi o pomoc internautów.

Zabrze: Ukradł 8 piw i 3 paczki tytoniu. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu

Policjanci z Zabrza opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło w sklepie znajdującym się w Zabrzu przy ul. 3-ego Maja 7A. Zdaniem policjantów sprawca zdarzenia dokonał kradzieży 8 piw oraz 3 paczek tytoniu, a następnie w celu utrzymania się przy skradzionej rzeczy doprowadził pracownika sklepu do stanu bezbronności i zbiegł ul. 3-ego Maja w kierunku ul. Szczęść Boże.

- Sprawcą miał być szczupły mężczyzna, wzrostu ok. 175cm, włosy koloru ciemnego, posiadał tatuaże na obu przedramionach (po wewnętrznej stronie koloru ciemnego, po zewnętrznej kolorowe), z relacji świadka wynika, że tatuaże te mogły nawiązywać do subkultury więziennej - informują funkcjonariusze.

Jak podaje zabrzańska policja, podejrzany w chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w długie spodnie dresowe koloru szarego z białym paskiem po obu stronach, czapkę z daszkiem, ciemne buty sportowe, ciemną koszulkę.

- W wyniku konfrontacji z pracownikiem sklepu sprawca utracił koszulkę, w którą był ubrany i bez niej rozpoczął ucieczkę. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z zabrzańską policją pod nr tel. 47 8543 255, 47 8543 266 lub najbliższą jednostką Policji – 997. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość - apelują policjanci z Zabrza.

Sonda
Która dzielnica jest najbardziej niebezpieczna?
Miejsca na spacery bez tłumów w woj. śląskim