Wiadomości

Weszli do sklepu nocą i wyjechali na rowerach. Szuka ich właściciel

Do nietypowego zdarzenia doszło nocą w Bielsku-Białej. Do salonu Ekspert-Sport przyszło dwóch mężczyzn. Włamali się do środka i zabrali dwa rowery. Zdarzenie zostało nagrane przez system monitoringu. Właściciel opublikował zdjęcia i nagrania. Sprawców szuka policja.

Dwaj młodzi mężczyźni wybrali się nocą do salonu rowerowego Ekspert-Sport w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej. Mieli jasno określony plan i odpowiednie narzędzia, aby go zrealizować. 

Włamanie do sklepu rowerowego

Jak informuje właściciel salonu, do włamania doszło o godz. 2.35. Zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu sklepowego. Wiadomo, że złodzieje posłużyli się siekierą do rozbicia drzwi. Narzędzie zostało złamane, jednak mężczyznom udało się wejść do środka i wynieść dwa drogie rowery, na których odjechali.

Na zdjęciach widać mężczyznę w kominiarce, zakradającego się pod sklep, wyciągającego rowery przez wybite drzwi. na następnych ujęciach mężczyźni odjeżdżają w kierunku drogi.

Zobacz zdjęcia

Mężczyzn szuka właściciel i policja

Mogłoby się wydawać, że akcja złodziei rowerów zakończyła się pełnym sukcesem. Ale jednak nie. Właściciel salonu znalazł bowiem kluczyki, które najprawdopodobniej zostały przez nich zgubione w trakcie włamania.

Hej złodziej siekiera i kluczyki do odbioru na komisariacie policji - informuje Ryszard Filarski, właściciel salonu.

Sprawa włamania do salonu rowerowego została zgłoszona na policję. Otrzymała ona także zdjęcia i nagrania mężczyzn.

QUIZ. Kontrowersyjne gwiazdy PRL - Znały je miliony Polaków. Te pytania będą zaskoczeniem

Pytanie 1 z 16
Zbigniew Cybulski współpracował z Wajdą?
Źródło: Weszli do sklepu nocą i wyjechali na rowerach. Szuka ich właściciel