Wiadomości

W Parku Repeckim powstaje nowa lodziarnia. To znana sieciówka z Piekar Śląskich

Tuż przy samym wjeździe do Parku Repeckiego w Tarnowskich Górach powstaje nowa lodziarnia. Za kilka miesięcy swoją siedzibę będzie miała tam sieciówka "Przez Lody do Serca". Kiedy odbędzie się otwarcie?

Nowa lodziarnia w Tarnowskich Górach. Powstaje w pobliżu GCR-u

Kilka dni temu rozpoczął się remont budynku w Parku Repeckim, w którym przez wiele lat służył jako pomieszczenie, w którym monitorowano obszar parku. Mieści się on na wysokości restauracji Leśniczówka. Wiadomo już, że za kilka miesięcy zostanie tam otwarta nowa lodziarnia, należąca do sieci "Przez Lody do Serca".

To będzie kolejny nasz punkt w Parku Repeckim. Otwarcie lodziarni prawdopodobnie odbędzie się na przełomie sierpnia i września - mówi naszej redakcji Andrzej Matejczyk, właściciel sieci lodziarni "Przez Lody do Serca" pochodzącej z Piekar Śląskich.

W budynku odbywa się generalny remont. Zostaną wstawione tam nowe okna i drzwi tarasowe. Goście ze stolików będą mogli korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Zobaczcie, jak przebiega remont.

Sieciówka lodziarni "Przez Lody do Serca" podbija kolejne miasta

Przypomnijmy, że pierwszy lokal tej sieciówki powstał w Piekarach Śląskich i od początku działalności cieszył się dużym zainteresowaniem. Obecnie w Piekarach lodziarnia ta ma kilka swoich lokalizacji, w tym m.in. przy ulicy Jana Pawła II, Jana Brzechwy i Stanisława Wyspiańskiego.

Oprócz tego lodziarnie te znajdziemy również w Tarnowskich Górach - goście m.in. mogą skosztować lodów rzemieślniczych w dwóch lokalizacjach na terenie Parku Repeckiego oraz przy dworcu autobusowym.

Na co dzień są dostępne takie smaki jak: sorbety - czerwona porzeczka, wiśnia, jeżyna, na śmietanie - czekolada, słony karmel, śmietanka z orzechem laskowym, orzech włoski, koktajl z owoców leśnych oraz cafe latte.