Gastronomia

W Katowicach powstała nowa cukiernia. "Fit Cake" podbija Bażantów fit deserami

W katowickiej dzielnicy Bażantów otwarto nową fit cukiernię. "Fit cake" to znana w Polsce sieciówka ze zdrowymi słodyczami i wypiekami. Lokal oferuje nie tylko słodkości, ale także pełną ofertę śniadaniową.

"Fit Cake" w Katowicach. Nowy lokal w Bażantowie

W środę, 12 czerwca odbyło się otwarcie nowej cukierni w Katowicach. Przy ulicy Puchały 6 powstał drugi w stolicy naszego regionu lokal "Fit Cake".

Można tam nie tylko zakosztować pysznych śniadań - gofrów, pankejków, omletów, kanapek, jajecznicy i bowli, ale również zdrowych ciast, deserów, szejków, granoli, batonów oraz deserów. Wszystkie produkty w ofercie są nie tylko bezglutenowe, keto, wegańskie, ale również bez cukru.

Mamy też w ofercie gotowe produkty np. mieszanki z których można sobie upiec w domu ciastka czy chleb (oczywiście bez glutenu), spody do pizzy, bułki, gofry, naleśniki. Także soki 100%, masła orzechowe 100%, kremy kanapkowe itp. - informuje Agata Kokot, właścicielka lokalu.

W lokalu przygotowano kilkanaście stolików dla gości - zarówno na zewnątrz, jak i w środku cukierni. Łącznie dostępnych jest ponad 50 miejsc siedzących. Lokal czynny jest codziennie od godziny 8.00 do 20.00.

Zobaczcie zdjęcia z nowego lokalu w Bażantowie.