Praca zdalna kilometr nad ziemią?  Work-hike balance to oferta PTTK Szyndzielni

i

Autor: PTTK Szyndzielnia Praca zdalna kilometr nad ziemią? Work-hike balance to oferta PTTK Szyndzielni

Praca i rekreacja

W Bieszczadach pracujesz kilometr nad ziemią. A potem wypoczywasz. To work-hike balance

Schronisko PTTK Szyndzielnia wyszło z ciekawą ofertą dla wszystkich, którzy nie lubią się rozstawać ani z pracą, ani z górami. Od teraz można zdalnie pracować ze schroniska, które przygotowało przestrzeń biurową dla miłośników gór.

Praca zdalna jak marzenie: po pracy od razu w góry

Takiej oferty dla osób pracujących, zwłaszcza zdalnie, jeszcze nie było. Beskidzkie schronisko PTTK Szyndzielnia przygotowało dla swoich gości przestrzeń biurową na wysokości 1001m. n.p.m. Dzięki temu osoby, które kochają góry i nie lubią rozstawać się z pracą mogą łączyć przyjemność z pożytecznością. - Co można zyskać pracując w górach? Prawdziwy work-hike balance! Rano pobudka z pięknym widokiem za oknami, przebieżka grzbietem na Klimczok; po południu spokojny spacer na Trzy Kopce - i wszystko to bez dnia urlopu - zachęca schronisko. Jak to działa?

Przestrzeń biurowa to 6 regulowanych biurek z monitorami, udostępniamy ją jako dodatek do noclegu dla naszych gości od poniedziałku do piątku. Wystarczy przy rezerwacji noclegu zaznaczyć, że chcecie skorzystać z co-workingu - i już - wyjaśnia schronisko na swojej stronie.

Sześć stanowisk ma do dyspozycji łącznie 100 mega przepustowości internetowej. Jak informuje schronisko, osoby testujące były zadowolone z wyników. Schronisko zapewnia przy tym, że chce stale ulepszać pomieszczenie biurowe więc czeka też na sugestie osób, które z niego będą korzystać w najbliższym czasie. 

Schronisko zamierza również w najbliższej przyszłości dodać do oferty wypożyczanie elektrycznych rowerów. 

Kochasz góry? Sprawdź, ile o nich wiesz. Tylko ekspert rozwiąże ten quiz

Pytanie 1 z 8
Dokładnie nie wiadomo kiedy pierwszy raz zdobyto Mount Everest, ale przypuszcza się, że w…
Źródło: Praca zdalna kilometr nad ziemią? Work-hike balance to oferta PTTK Szyndzielni