Skandal w Myszkowie. Nastolatkowie znęcali się nad niepełnosprawnym mężczyzną. Nagranie wrzucili do sieci

i

Autor: facebook młodzi sprawcy nagrali całe zajście i film wrzucili do sieci

Skandal w Myszkowie. Nastolatkowie znęcali się nad niepełnosprawnym mężczyzną. Nagranie wrzucili do sieci

2021-04-14 12:00

Trójka dzieciaków w wieku od 11 do 13 lat znęcała się nad niepełnosprawnym mężczyznom. Wstrząsające nagranie z całego zajścia trafiło do sieci. Na filmie widać jak młodzi ludzie poniżają 26-latka, każą mu klękać, obrażają go. Sprawą zajęły się już organy ścigania.

Skandaliczne sceny w Myszkowie. W sieci pojawił się film, na którym widać jak troje młodych ludzi znęca się fizycznie i psychicznie nad niepełnosprawnym mężczyzną. Cała sytuacja ma miejsce na boisku szkolnym.

Po publikacji nagrania, które bardzo szybko obiegło internet, policjanci z Myszkowa od razu przystąpili do działania. Najpierw zabezpieczyli nagrania, ustalili miejsce, gdzie doszło do popełnienia czynu, a potem dotarli do sprawców. W międzyczasie do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie wpłynęło oficjalne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z Ośrodka Monitorowań Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych z Warszawy.

- Sprawcami okazały się osoby nieletnie w wieku od 11 do 13 lat. Cały czas trwają czynności w tej sprawie. Jeszcze dzisiaj materiał dowodowy trafi do sądu rodzinnego, który zadecyduje o losie tej trójki - informuje myszkowska policja.

Raport z Anteny 14.04