policja

i

Autor: Pixabay

Wiadomości

Radlin. W jednym z mieszkań znaleziono dwa ciała. Trwają czynności w sprawie

2023-10-06 11:30

W jednym z mieszkań przy ulicy Mariackiej w Radlinie ujawniono ciała dwóch osób - kobiety i mężczyzny. Na miejscu pod nadzorem prokuratora czynności prowadzą policjanci z komendy w Wodzisławiu Śląskim.

Radlin. W jednym z mieszkań znaleziono dwa ciała

W piątek, 6 października przed godziną 7.00 do Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu wpłynęło zgłoszenie o ujawnieniu dwóch ciał w jednym z mieszkań w Radlinie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce potwierdzili zwłoki kobiety i mężczyzny.

Przed 7 rano otrzymaliśmy informację o ujawnieniu w jednym z mieszkań na terenie powiatu wodzisławskiego ciał dwóch osób. Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili to zgłoszenie, została wezwana grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator – powiedziała PAP asp. sztab. Małgorzata Koniarska z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Aktualnie czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury. Służby na razie nie ujawniają, czy ofiary miały widoczne obrażenia ani tego, czy znana jest ich tożsamość. 

W Radlinie doszło do zabójstwa?

Jak podaje Radio 90 przy ulicy Mariackiej w Radlinie mogło dojść do morderstwa, a następnie samobójstwa.

Obudziła mnie policja dzisiaj wypytują czy słyszałam o jakieś awanturze w nocy. Spałem, nie wiem co się mogło wydarzyć. (…) To nade mną. Tak jakby się tam bili, potem jakby ktoś po schodach coś ciągnął, ale nie wychodziłam, bo się bałam. Samotny tam mieszkał, libacje, po klatce goło latały kobiety (…) - powiedziała reporterowi Radia 90 mieszkanka budynku.