Przerobili hit Ronniego Ferrari. Teraz ministranci z Katowic sparodiowali znanego rapera. Jak im poszło?

i

Autor: Youtube

Wcześniej przerobili hit Ronniego Ferrari. Teraz ministranci z Katowic sparodiowali znanego rapera. Jak im poszło? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-01-13 8:35

Ministranci z Katowic-Bogucic pod koniec zeszłego roku zrobili prawdziwą furorę, nagrywając własną wersję wielkiego hitu Ronniego Ferrari. Ministrancki przebój "Ona by tak chciała służyć ze mną" w serwisie Yotube zanotował ponad 3,5 miliona wyświetleń. Wczoraj premierę miała ich kolejna produkcja. Jak wam się podoba "To nowa siła"?.

Ministranci z Katowic powracają. Przerobili hit polskiego rapera

Sławę zyskali dzięki błyskotliwej przeróbce hitu Ronniego Ferrari. "Ona by tak chciała służyć ze mną" to produkcja, która w serwisie Youtube zanotowała ponad 3,5 miliona odsłon. Teraz ministranci z Katowic - Bogucic postanowili iść za ciosem i stworzyć parodię utworu "To tylko rap" znanego rapera KęKę. Nowy gatunek, nowy teledysk, nowe wyzwania... Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!

Nowy kościelny track od ministrantów wjechał na Youtube i od razu narobił sporo zamieszania. Internauci są zachwyceni nową produkcją ministrantów z Katowic,

- W 3 minuty nauczyłem się więcej niż przez 3 lata kazań - czytamy w jednym z komentarzy.

- Głębokie, poważniejsze czyt. dojrzalsze, dające do myślenia... Chłopaki jak zawsze najwyższy poziom! Chapeau bas! Gratulacje- pisze inny z użytkowników serwisu Youtube.

Tym razem chłopaki z Ministranckiej Wytwórni Muzycznej wystąpili "po cywilu", bez alb noszonych podczas służby ministrantów. I tak dali jednak czadu. Zobaczcie i oceńcie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ministranci z Katowic w studiu ESKI o swoim hicie [WIDEO, WYSTĘP NA ŻYWO, WYWIAD]:

QUIZ. Znasz polskie przysłowia jak własną kieszeń? Komplet punktów pewny jak w banku?

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: Na pochyłe drzewo...