Posłanka Barbara Dziuk trafiła do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Jej stan jest poważny

i

Autor: Stanisław Kowalczuk zdjęcie archiwalne

Posłanka Barbara Dziuk trafiła do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Jej stan jest poważny

2021-03-29 12:45

Barbara Dziuk, posłanka PiS z Tarnowskich Gór trafiła do szpitala po tym jak zaraziła się koronawirusem. Jak podaje lokalny portal tarnogorski.info, stan posłanki Dziuk jest bardzo poważny. Zdrowia życzą jej również polityczni przeciwnicy.

Barbara Dziuk trafiła do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Jej stan jest poważny

Niepokojące informacje z Tarnowskich Gór. Posłanka PiS Barbara Dziuk trafiła do szpitala po tym jak potwierdzono u niej zakażenie koronawirusem. Jak przekazał Janusz Śnietka, szef klubu radnych PiS w mieście.

- Pani poseł znajduje się w szpitalu z przebiegiem w najgorszym wariancie. Jej stan jest bardzo poważny. Tak naprawdę dopiero od kilku godzin jest zauważalna poprawa - mówi Śnietka w rozmowie z lokalnym portalem tarnogorski.info.

Barbara Dziuk do szpitala trafiła już 20 marca. Jej stan zdrowia w ostatnich godzinach zaczął się odrobinę poprawiać, ale sytuacja nie jest jeszcze idealna. Słowa wsparcia w kierunku posłanki PiS kierują też jej polityczni rywale.

- ZDROWIA. Nigdy nie myślałem, że walczę z Barbarą Dziuk. Sam chciałem, aby odróżniano role, które są wraz ze mną. Zatem Pani Barbarze również towarzyszy kilka. Pani Basiu, życzę zdrowia i podtrzymuję zaproszenie na kawę, którą wypijemy w Gryfnym Kafyju na Rynku w TG - napisał w mediach społecznościowych Michał Sporoń, nauczyciel, który ma problemy po tym jak posłanka Dziuk zgłosiła do kuratorium, że ten brał udział w Strajku Kobiet.

CZYTAJ WIĘCEJ: Barbara Dziuk doniosła na nauczyciela z Tarnowskich Gór, bo był na strajku kobiet. Teraz dostał pismo z kuratorium. Adres napisali z błędem

Raport z anteny 29.03, godz.10