Sklep Lego w Katowicach

i

Autor: lego.com.pl

Wiadomości

W Katowicach ma powstać największy salon Lego w Polsce. Otwarcie już za kilka miesięcy

Otwarcie pierwszego sklepu Lego w Katowicach miało odbyć się w Dzień Dziecka. Jednak ze względów logistycznych zostało ono przeniesione w czasie. Wiemy już, kiedy sklep zostanie otwarty w Galerii Katowickiej.

Nowy sklep Lego w Katowicach. Wiadomo kiedy otwarcie

Już kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że Lego otworzy swój sklep w Galerii Katowickiej. Pierwotnie miało to nastąpić 1 czerwca - w Dzień Dziecka, jednak ze względów logistycznych otwarcie przesunęło się w czasie. W środę, 12 czerwca portal 24kato.pl poinformował, że otwarcie Lego Store w Katowicach nastąpi jesienią.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć portfolio sklepów LEGO Retail, otwierając siódmy sklep w Polsce. Po dokładnych poszukiwaniach znaleźliśmy idealną lokalizację w Galerii Katowickiej. Nowy sklep, położony w samym sercu miasta, będzie źródłem inspiracji dla budowniczych w każdym wieku, oferując nieograniczone możliwości zabawy, jakie stwarza Grupa LEGO. Ten sklep będzie nie tylko głównym punktem sprzedaży detalicznej dla premierowych produktów i wydarzeń, ale także centrum dla naszej lokalnej społeczności LEGO i wszystkich pasjonatów klocków – mówi dla portalu 24kato.pl Amy Pearson, dyrektor ds. marketingu EMEA w Grupie LEGO.

Lego Store w Katowicach będzie największym sklepem w Polsce?

Salon, który będzie zlokalizowany w Galerii Katowickiej, będzie miał 350 mkw. powierzchni. Co oznacza, że będzie najprawdopodobniej największym salonem LEGO w Polsce. Dla porównania, sklep w warszawskiej galerii Mokotów ma powierzchnię prawie 300 mkw. Do tej pory w Polsce powstało łącznie sześć sklepów Lego, można je znaleźć w m.in. Warszawie, Łodzi i Gdańsku.

Nowy sklep Lego w Katowicach zaoferuje swoim gościom kilka atrakcji. Będą to np. stoisko do budowania mini figurek, LEGO Pick a Brick Wall oraz tematyczne, cotygodniowe zabawy.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda statek kosmiczny zbudowany z klocków Lego? Zobaczcie go w galerii.

Listen on Spreaker.