Najgorzej oceniane jedzenie świata. Jest polski akcent. I to w pierwszej trójce!

i

Autor: TasteAtlas Najgorzej oceniane jedzenie świata. Jest polski akcent. I to w pierwszej trójce!

Ranking

Najgorzej oceniane jedzenie świata. Jest polski akcent. I to w pierwszej trójce!

Portal TasteAtlas na podstawie ocen użytkowników z całego świata stworzył ranking najgorzej ocenianego jedzenia na świecie. Wśród produktów i dań znalazł się polski przysmak, który znany jest smakoszom dobrej kuchni w niektórych krajach.

Najgorzej oceniane jedzenie świata. Polski salceson w czołówce

Portal TasteAtlas stworzył ranking najgorszych dań świata. Został on oparty w całości na ocenach użytkowników, którzy korzystają z tego portalu dodając własne oceny, opinie i recenzje miejsc, w których warto, bądź nie, spróbować czegoś unikalnego i wyjątkowego. Tego rodzaju ranking, w którym znajdziemy najgorzej oceniane dania na świecie, jest też swego rodzaju poleceniem zwłaszcza dla osób, które dosłownie lubią próbować tego, czego inni nawet patykiem by nie tknęli. 

Na liście TOP 10 portalu TasteAtlas znalazły się dania praktycznie z całego świata. Znajdziemy tu więc przysmaki ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Turcji, Hiszpanii, Szwecji czy Czech. No i oczywiście nasz przysmak - Salceson, który jest jednym z najgorzej ocenianych dań na świecie i znalazł się w pierwszej trójce rankingu. Jak wiadomo, salceson jest robiony z głowizny wieprzowej, wołowej lub cielęcej z dodatkiem tłuszczu, podrobów, krwi, okrawków mięsa, skórek i przypraw. Mięso na salceson poddaje się peklowaniu, obgotowuje i odpowiednio przyprawia. Tak przygotowaną masą wypełnia się żołądki wieprzowe lub pęcherze wołowe, gotuje i prasuje. Salceson może, ale nie musi przypaść do gustu naszym kubkom smakowym co nie zmienia faktu, że w Polsce jest on powszechnie lubiany, jak pokazuje poniższy ranking, na świecie już nie. 

Top 10 najgorszego jedzenia na świecie 

Listen on Spreaker.