Tramwaje Śląskie szukają pracowników

i

Autor: Eryk Duński Wikipedia

Wiadomości

Możesz być jak prawie jak Karol Krawczyk z Miodowych lat i jeździć tramwajami. Tylko że na Śląsku

Tramwaje Śląskie po raz kolejny oferują kurs na motorniczego. Kandydaci będą mogli bezpłatnie wziąć w nim udział, jednak w zamian będą musieli przepracować tam co najmniej trzy lata..

Tramwaje Śląskie poszukują motorniczych

Tramwaje Śląskie tylko do 5 lipca będą przyjmować zgłoszenia na udział w kursie na motorniczego, który rozpocznie się 31 lipca. Nauka będzie trwała przez około trzy miesiące. Jednak by wziąć udział w kursie trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim kandydat musi mieć skończone 21 lat oraz posiadać wykształcenie co najmniej zawodowe. Po zakończonym kursie motorniczy zostanie zatrudniony w spółce Tramwaje Śląskie.

Do obowiązków motorniczego będzie należeć: prowadzenie i obsługa tramwaju zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym oraz przepisami wewnętrznymi, prowadzenie sprzedaży biletów jednorazowych w czasie godzin pracy, realizowanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy, pełnienie służby w ubiorze służbowym oraz kulturalna obsługa pasażerów.

Swoim nowym pracownikom Tramwaje Śląskie oferują: bezpłatny udział w kursie, stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie oparte o wynagrodzenie zasadnicze plus premie, nagrody: uznaniowe, okolicznościowe, jubileuszowe oraz szereg benefitów.

Żeby skorzystać z bezpłatnego kursu na motorniczego, trzeba złożyć podanie o przyjęcie, CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, oświadczenie o braku orzeczonego prawomocnym wyrokiem sądu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dokumenty należy przesyłać na adres: kurs.motorniczy@tram-silesia.pl w terminie do 5 lipca.  Dodatkowych informacji udziela Ośrodek Szkolenia Motorniczych – tel. 32 266 50 97.

Zainteresowani pracą mogą zobaczyć w galerii, na jakich trasach będą kursować po zaliczonym kursie