Wydarzenia

Mistrzostwa Grilla i BBQ na Zamku w Ogrodzieńcu. Program wydarzenia

2024-04-24 15:11

Przed nami III edycja Mistrzostw Polski Grilla i BBQ! Impreza odbędzie się 25-26 maja na Zamku Ogrodzieniec. To wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczy miłośników grillowania i smakoszy dobrego jedzenia w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

To będzie najlepsza grillowa impreza w Polsce! Przed nami kolejna edycja Mistrzostw Polski Grilla i BBQ. Wydarzenie odbędzie się 25-26 maja na Zamku w Ogrodzieńcu. Zawodnicy podczas tegorocznych mistrzostw będą musieli przygotować żeberka wołowe na wędzarni i steka na grillu.

Mistrzostwa Polski Grilla i BBQ PROGRAM

- Najważniejsze w tym wszystkim będzie jeszcze degustacja pięciu tysięcy posiłków! Wykonane będą specjalną metodą na grillu: karkóweczka, pulled pork wykonane na grillach ceramicznych (...) szarpana wieprzowina, będą żeberka (...) Będzie można poczuć genialne smaki BBQ, będzie też mistrzowski żurek wykonany przez Mistrzów Polski 2022  - mówi Andrzej Gibas, organizator wydarzenia.

Zobacz zdjęcia

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla widzów, którzy w tym czasie odwiedzą Zamek w Ogrodzieńcu.

- Będzie dużo live-cookingów prowadzonych przez szefów kuchni, zawodników, którzy w wielu konkursach wygrali na Mistrzostwach Europy czy Mistrzostwach Grillowania i BBQ w Stanach Zjednoczonych (...) Będą warsztaty kulinarne - dodaje Andrzej Gibas.

Mistrzostwa Grilla i BBQ i wszystkie oferowane podczas nich atrakcje, łącznie z degustacjami będą darmowe, wystarczy jedynie wykupić bilet na zamek.

Patronem wydarzenia jest Radio Eska!