Hotel Paradise 8: Bartek nie ma hamulców już nawet do internautów. „Zamknij łeb pajacu”

i

Autor: materiały prasowe

Rozrywka

Mieszkanki woj. śląskiego w 8. sezonie Hotelu Paradise. Jak poradziły sobie z testem wiedzy?

W jednym z ostatnich odcinków uczestniczki 8. sezonu Hotelu Paradise wzięły udział w teście wiedzy ogólnej. Mówiąc delikatnie - nie poszło im najlepiej. Jak wypadły mieszkanki woj. śląskiego na tle swoich konkurentek?

8. sezon Hotelu Paradise stacji TVN

Aktualnie trwa emisja 8. sezonu Hotelu Paradise. Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i tym razem w show zorganizowano legendarny test wiedzy. Tym razem na pytania odpowiadały wyłącznie panie, zaś panowie mieli oszacować, jak poradzą sobie ich partnerki.

Pytania nie należały do najtrudniejszych, ale mimo to uczestniczki miały z nimi problem. Niektóre tłumaczyły swoje braki stresem, inne przyznawały się wprost do swojej niewiedzy. Jedno jest pewne - ich odpowiedzi będą śmieszyć jeszcze przez długi czas.

Test wiedzy ogólnej w Hotelu Paradise. Szokujące odpowiedzi

Dziewczyny nie wiedziały, kto był ostatnim królem Polski. Padły takie odpowiedzi, że był to Kazimierz Wielki czy Bolesław Chrobry. Zapytane o autora "Zemsty" dziewczyny odpowiadały, że to Adam Mickiewicz. Nie potrafiły jednak odpowiedzieć poprawnie na pytanie, z jakiego utworu literackiego pochodzi "Inwokacja".

Z kolei o mandolinie uczestniczki myślały, że to narzędzie albo materiał. Nie poradziły sobie również z podchwytliwym pytaniem o to, ile wymion ma byk. A to dopiero początek.

Widzowie przeżyli prawdziwy szok, gdy wyszło na jaw, że bywalczynie Hotelu Paradise nie wiedzą, kiedy rozpoczęła się II wojna światowa. Ada z Częstochowy stwierdziła, że do wybuchu doszło 13 września 1980 roku. Tymczasem Agnieszka - również częstochowianka - odparła, że było to 11 września 1937 roku.

Dla uczestniczek zbyt trudne okazało się pytanie o to, kim był Ulrich von Jungingen. Mówiły, że był malarzem, filozofem, wynalazcą. Żadna nie wpadła na to, że miał coś wspólnego z bitwą pod Grunwaldem i krzyżakami. Ale nic nie przebije odpowiedzi Natalii, która stwierdziła, że von Jungingen to prezydent Wietnamu. No, może tylko odpowiedź, że John Lennon grał w zespole Daft Punk.

Gorzkich słów na temat braków wiedzy u uczestniczek 8. sezonu Hotelu Paradise nie szczędziła prowadząca. "Straciłam wiarę w dziewczyny. Serce mnie boli" - skomentowała Klaudia El Dursi.

Sprawdź się - czy będziesz mądrzejszy od uczestnika Hotelu Paradise?

Test wiedzy w Hotelu Paradise. Jesteś mądrzejszy od uczestników? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Jak się nazywał ostatni król Polski?

W 8. sezonie Hotelu Paradise biorą udział trzy mieszkanki woj. śląskiego

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w najnowszej edycji Hotelu Paradise biorą udział trzy mieszkanki woj. śląskiego.

Ada Borkowska pochodzi z Częstochowy. Ma 24 lata, pracuje w firmie eventowej i jest początkującą fotomodelką. Jej życiową pasją jej śpiew i to właśnie z muzyką Ada wiąże swoją przyszłość.

Energiczna, zabawna i rozbrajająco urocza kokieta. Wiecznie uśmiechnięta i trochę szalona. Wie, że podoba się chłopakom i radośnie z tego korzysta. Uwielbia być w centrum uwagi, ale nigdy się nie narzuca. Jej naturalna charyzma i radosne usposobienie przyciągają ludzi jak magnes. Ma za sobą 3 związki, które kończyły się bolesnymi rozstaniami. Ostatni rozpadł się, pozostawiając ją z poczuciem straty zarówno przyjaciela, jak i miłości. Jest już gotowa na nowe uczucie. Liczy na spotkanie wysokiego, umięśnionego bruneta z perspektywami. Ważne, żeby chłopak potrafił okazywać uczucia i dorównywał jej tempa - dowiemy się z opisu uczestniczki na stronie programu Hotel Paradise.

Agnieszka Siedlak również pochodzi z Częstochowy. Ma 27 lat, jest linergistką we własnym gabinecie kosmetycznym. To pasjonatka podróży, wszystkie zarobione pieniądze wydaje na wycieczki i kulinarne odkrycia.

Agnieszka to kolorowy ptak. Wiecznie uśmiechnięta gaduła ze złotym sercem. Odkłada dorosłość na później, pielęgnuje w sobie młodzieńczą beztroskę. Ma specyficzne poczucie humoru i nie wstydzi się być sobą. Duchowość zajmuje ważne miejsce w jej życiu, wierzy w moc amuletów, kamieni i afirmacji. Po zakończeniu 10-letniego związku, w którym doświadczyła zdrady i bolesnego zawodu, jest już gotowa, by zacząć wszystko od nowa. W programie chce nauczyć się flirtować. Szuka dojrzałego, rodzinnego partnera, który będzie podzielał jej entuzjazm do życia. Nie interesują jej przelotne znajomości - dowiemy się z opisu uczestniczki na stronie programu Hotel Paradise.

Kasia Stępień to 20-letnia częstochowianka. Studiuje marketing i pracuje w branży telekomunikacyjnej oraz jako hostessa. Jej hobby to pole dance i fotomodeling.

Kasia to dusza towarzystwa. Zawsze robi dobre pierwsze wrażenie, choć obciachowe sytuacje nie są jej obce. Charakteryzuje się silnym charakterem i nigdy nie obciąża innych swoimi problemami, radzi sobie z nimi sama. Jest bardzo uczuciową osobą, co sprawia, że często romantyzuje swoje życie i łatwo popada w zauroczenia. Nowa uczestniczka ma na swoim koncie jeden poważny związek i kilka krótszych relacji. Wiele razy została zdradzona. Wstępuje do programu głównie w nadziei na znalezienie prawdziwej miłości. Mimo swojego młodego wieku, marzy o założeniu własnej rodziny. Poszukuje elokwentnego mężczyzny, który okazuje kobietom należyty szacunek - dowiemy się z opisu uczestniczki na stronie programu Hotel Paradise.