Piłka nożna

Michał Probierz, Jan Urban i Zdzisław Kręcina na trybunach

Tylu sławnych ludzi na trybunach w Gliwicach dawno nie było. Kibice wypatrzyli takie gwiazdy, jak: selekcjoner reprezentacji Michał Probierz, trener Górnika Zabrze Jan Urban i działacz PZPN Zdzisław Kręcina.

Mecz Ekstraklasy Piast Gliwice - Śląsk Wrocław zakończył się wynikiem 2:2. Okazał się aż tak ciekawym widowiskiem, że na trybunach i lożach honorowych mogliśmy zaobserwować celebrytów oraz sławnych piłkarzy, działaczy i trenerów piłkarskich.

Kibice zastanawiali się z całą pewnością, dlaczego na mecz do Gliwic przyjechał selekcjoner polskiej reprezentacji Michał Probierz. Odpowiedź wydaje się oczywista. Z całą pewnością chciał na żywo zobaczyć, jak w ekstraklasowej rzeczywistości radzą sobie dwaj zawodnicy: Patryk Dziczek z Piasta i Piotr Samiec-Talar ze Śląska. 

Dziczek strzelił gola więc w meczu się sprawdził. Jednak Samiec-Talar został zmieniony w drugiej połowie.

Równie zaskakujące jest pojawienie się trenera Górnika Jana Urbana. Wszak już w poniedziałek Górnik gra bardzo trudny mecz z Legią Warszawa.

Obecność Zdzisława Kręciny nie powinna nikogo dziwić. Ten działacz piłkarski był bowiem kiedyś dyrektorem sportowym Piasta i do tej pory ma tam duże wpływy.

Zobacz zdjęcia kibiców