Wydarzenia

Lotny Festiwal Piwa w Katowicach: Święto miłośników piwa rzemieślniczego przyciągnęło tłumy

Od piątku pod Spodkiem w Katowicach trwa Lotny Festiwal Piwa. To już 3. edycja święta, które potrwa do niedzieli. W jednym miejscu można spotkać najciekawsze piwa rzemieślnicze z naszego regionu i spróbować zupełnie nowych smaków.

Święto piwoszy dla ich rozkoszy w samym centrum Katowic

3. edycja Lotnego Festiwalu Piwa, która odbywa się pod katowickim Spodkiem, to wyjątkowe święto dla tych, którzy doceniają piwa rzemieślnicze i lubią spróbować zupełnie nowych smaków. Samo wydarzenie stwarza przestrzeń dla znakomitych browarów rzemieślniczych, które uczą amatorów złocistego trunku tego, jak dobre może być rzetelnie i z pomysłem uwarzone piwo. 

Całość uzupełniają food-trucki, które i tym razem zaszczyciły swoją obecnością najlepszy festiwal jeśli chodzi o piwo. Na Placu Sławika i Antala spotykają się więc ciekawe smaki kulinarne i piwne, które tworzą unikatową całość, przyciągając tłumy katowiczan. 

Niedziela będzie ostatnim dniem imprezy, dlatego warto się tam wybrać, by potem nie pluć sobie w brodę, że tyle dobra mogło nas ominąć. Zobaczcie, jak impreza wyglądała w sobotę. 

Lotny Festiwal Piwa w Katowicach: cud rzemieślniczych piw w sercu miasta ZDJĘCIA