Kibice podczas meczu GKS Katowice - Radomiak Radom

Autor: PHOTO ART SERVICE

Jęk zawodu na Bukowej. Na start sezonu GKS próbował, ale rozczarował. Zobacz zdjęcia z trybun

W meczu 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy GKS Katowice zmierzył się z Radomiakiem Radom. Niestety, beniaminek nie dociągnął i mecz zakończył się wygraną gości 2:1.

GieKSa po 19 latach w Ekstraklasie. Kibice przywitali ligę z klasą

W sobotę 20 lipca popołudniu na stadionie przy ul. Bukowej piłkarze GieKSy rozegrali swój pierwszy od 19 lat mecz w Ekstraklasie. Kibice stanęli na wysokości zadania - szczelnie wypełnili trybuny, przygotowali niezwykłą oprawę i mocno dopingowali ukochaną drużynę. Niestety, do domów wrócili rozczarowani.

Zobacz zdjęcia z trybun podczas meczu GKS Katowice - Radomiak Radom.

Za dużo chaosu podczas meczu GKS Katowice - Radomiak Radom

Gospodarze grali chaotycznie, defensywa kulała, brakowało energii. Te wszystkie błędy ochoczo wykorzystali goście, którzy wyraźnie zdominowali murawę i jeszcze w pierwszej połowie spotkania zdobyli dwa gole.

Dopiero druga połowa sprowadziła otrzeźwienie na piłkarzy GieKSy, którzy próbowali z całych sił odwrócić sytuację. W końcu Mateuszowi Marcowi udało się trafić w bramkę, co kibice nagrodzili okrzykami radości i brawami.

Niestety, mimo tego światełka w tunelu GKS Katowice nie zdążył już odrobić strat i mecz zakończył się wygraną Radomiaka 2:1.

Zobacz zdjęcia z meczu GKS Katowice - Radomiak Radom.