Hotel paradise

i

Autor: TVN7

Wiadomości

Finał 8. edycji programu Hotel Paradise. Wygrała mieszkanka Częstochowy

"Hotel Paradise 8" dobiegł końca. 14 maja widzowie mieli okazję zobaczyć finał popularnego programu TVN7. O 100 tys. zł walczyły dwie pary: Bartek i Ada oraz Agnieszka i Jędrzej. Jak układały się ich relacje? Czy między nimi jest coś więcej, niż przyjaźń? Kto wygrał finał 8. edycji programu Hotel Paradise? Sprawdźcie.

Finał 8. edycji Hotelu Paradise. Awansowały dwie mieszkanki Częstochowy

Emisja finał ósmej edycji "Hotelu Paradise" odbyła się na antenie TVN7. We wtorek, 14 maja o godz. 20 widzowie przekonali się, kto tym razem stanął na ścieżce lojalności i wygrał 100 tys. zł.

Podczas finałowego odcinka w grze pozostały już dwie pary: Bartek i Ada oraz Agnieszka i Jędrzej. Każda z nich wzbudzała sporo zainteresowania wśród internautów. Warto przypomnieć, że zarówno 24-letnia Ada Borkowska jak i 27-letnia Agnieszka Siedlak pochodzą z Częstochowy.

Kim są finalistki ósmej edycji programu Hotel Paradise? Przeczytacie o tym tutaj.

Kto wygrał finał 8. edycji Hotelu Paradise?

W wielkim finale spotkały się dwie pary — Bartek i Ada oraz Agnieszka i Jędrzej. Do samego końca nie było wiadomo, jak rozłożą się głosy i która para zwycięży. Ada i Bartek szybko zdobyli prowadzenie i wydawało się, że mają finał już w garści. Oskar jako pierwszy podszedł do Agnieszki i Jędrzeja, od tego momentu szanse obu par zaczęły się wyrównywać.

Jako ostatni o oddanie głosu zostali poproszeni Natalia i Michał. W ich rękach spoczywał los finalistów. Wszyscy spodziewali się, że Michał konsekwentnie będzie wspierał Bartka, ale zaskoczył mieszkańców i podszedł wraz z Natalią do Agnieszki i Jędrzeja, i w ten sposób zostali wyłonieni zwycięzcy ósmej edycji Hotelu Paradise.

Zobaczcie zdjęcia

Głosami uczestników na ścieżce lojalności stanęli Agnieszka i Jędrzej. Agnieszka rzuciła kulą - nagroda trafiła w jej ręce.

Oficjalnie funduję garderobę Jędrkowi. No i może jakieś wakacje - powiedziała po finale uczestniczka show.

W sieci nie zabrakło gorącej dyskusji internautów. Widzowie nie kryli żalu.

"No i super wygrała najgorsza osoba z możliwych, wspaniałe podsumowanie tego sezonu"

"Masakra, czuję jakąś pustkę po tym, kto wygrał. Stawiałam na kogoś innego"

"Dramat! Co tu się narobiło... Najgorszy scenariusz, Agnieszka niczym nie zasłużyła, tylko fałsz i knucieKolejny raz nie wygrywa prawdziwe uczucie …"

"Od 1 odcinka nie skradła mojej sympatii...Sztuczna i fałszywa. Ale karma wraca, więc kwestia czasu..."

"Ona pokazała się z tak złej strony, tak parła na kasę, grała kogoś innego, że nie chciałabym mieć kogoś takiego wokół siebie. Takiego człowieka aż wstyd znać."

Test wiedzy w Hotelu Paradise. Jesteś mądrzejszy od uczestników? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Jak się nazywał ostatni król Polski?

Kim jest Agnieszka Siedlak?

Agnieszka Siedlak również pochodzi z Częstochowy. Ma 27 lat, jest linergistką we własnym gabinecie kosmetycznym. To pasjonatka podróży, wszystkie zarobione pieniądze wydaje na wycieczki i kulinarne odkrycia.

Agnieszka to kolorowy ptak. Wiecznie uśmiechnięta gaduła ze złotym sercem. Odkłada dorosłość na później, pielęgnuje w sobie młodzieńczą beztroskę. Ma specyficzne poczucie humoru i nie wstydzi się być sobą. Duchowość zajmuje ważne miejsce w jej życiu, wierzy w moc amuletów, kamieni i afirmacji.

Po zakończeniu 10-letniego związku, w którym doświadczyła zdrady i bolesnego zawodu, jest już gotowa, by zacząć wszystko od nowa. W programie chce nauczyć się flirtować. Szuka dojrzałego, rodzinnego partnera, który będzie podzielał jej entuzjazm do życia. Nie interesują jej przelotne znajomości - dowiemy się z opisu uczestniczki na stronie programu Hotel Paradise.

Listen on Spreaker.