Fani idą na koncert Dawida Podsiadło w Chorzowie piechotą. Awaria tramwajów i... brak informacji z ZTM

i

Autor: Martyna Urban/archiwum Fani idą na koncert Dawida Podsiadło w Chorzowie piechotą. Awaria tramwajów i... brak informacji z ZTM

Wydarzenia

Fani idą na koncert Dawida Podsiadło w Chorzowie piechotą. Awaria tramwajów i... brak informacji z ZTM

Za przystankiem Dąbrowa Miejska centrum Handlowe w Bytomiu na trakcję spadło drzewo o czym... ZTM w ogóle nie informuje. Jak informuje dziennikarka eska.pl, komunikat na miejscu od ZTM był taki, aby na koncert Dawida Podsiadło, który rozpocznie się o godz. 21, iść pieszo.

Awaria tramwajów od strony Bytomia. Fani Dawida Podsiadło idą pieszo

Około godz. 18:45 na przystanku Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe w Bytomiu-Stroszku drzewo spadło na trakcję. OD tego momentu nie jeżdżą żadne tramwaje w stronę Chorzowa, co jest o tyle istotne, żę tysiące ludzi właśnie zmierza na koncert Dawida Podsiadło, który rozpocznie się o godz. 21 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. ‬ 

Jadąc tramwajem, który miał nas dowieźć aż pod sam stadion, nagle zerwało trakcję. Jak powiedział nam motorniczy, nie wiadomo kiedy awaria zostanie usunięta i poradził, aby jechać autobusem do Chorzowa na Rynek. Stamtąd niestety nie jedzie część tramwajów i poradzono wszystkim, aby na koncert udali się pieszo - relacjonuje dziennikarka Eski, Martyna Urban. 

Co ciekawe, ZTM nie wydał żadnego oficjalnego komunikatu w swoich social mediach, co w zaistniałej sytuacji jest ważne dla osób, które chcą zdążyć na początek koncertu Dawida Podsiadło. Na szczęście to odosobniony przypadek jeśli chodzi o awarie. Od strony Katowic na ten moment komunikacja na koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim w Chorzowie działa bez zakłóceń.