Ekshibicjonista obnażał się w centrum Katowic. Świadkowie chcieli go zlinczować. Interweniowała straż miejska

i

Autor: Archiwum Ekshibicjonista obnażał się w centrum Katowic. Świadkowie chcieli go zlinczować. Interweniowała straż miejska

Wydarzenia

Ekshibicjonista obnażał się w centrum Katowic. Świadkowie chcieli go zlinczować. Interweniowała straż miejska

W poniedziałek doszło do nietypowej sytuacji w centrum Katowic. W okolicach restauracji na ul. 3 Maja pojawił się mężczyzna, który obnażał się przed innymi ludźmi, nawet dziećmi. Dwóch mężczyzn chciało dokonać samosądu, ale interweniowała straż miejska.

Zboczeniec w centrum Katowic miał się obnażać m.in. przed dziećmi

Strażnicy miejscy w czasie patrolu dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażał się w miejscu publicznym. Działo się to w rejonie restauracji przy ulicy 3-Maja, a zgłoszenia dokonał jeden ze świadków. Jak się też okazało, dwóch innych mężczyzn, którzy widzieli co wyprawia zboczeniec, zaczęło go ścigać. Ekshibicjonista zaczął uciekać i wbiegł do jednego ze sklepów w centrum Katowic, żeby przed nimi się schronić. Tam też udali się strażnicy miejscy, którym w podejmowaniu czynności z ekshibicjonistą cały czas przeszkadzali dwaj panowie, którzy chcieli najwyraźniej dokonać rękoczynów na mężczyźnie i odgrażali mu się. 

Z samej relacji świadków całego zajścia wynika, że zboczeniec obnażał się publicznie nie tylko na oczach dorosłych, ale też przechodzących w tym rejonie dzieci. Do interwencji musiała się włączyć katowicka policja. Jak się okazało, ekshibicjonista był poszukiwany. Trafił od razu do policyjnego aresztu.