Dwa miesiące temu zaginął 19-letni Norbert Bakota z Raciborza. Rodzina wciąż go szuka

i

Autor: slaska.policja.pl Dwa miesiące temu zaginął 19-letni Norbert Bakota z Raciborza. Rodzina wciąż go szuka

Dwa miesiące temu zaginął 19-letni Norbert Bakota z Raciborza. Rodzina wciąż go szuka

Z domu wyszedł nie mówiąc, gdzie idzie. Było to dwa miesiące temu. 19-letni Norbert Bakota przepadł jak kamień w wodę. Choć minęło tyle czasu, policja oraz jego rodzina nie tracą nadziei, że się znajdzie.

Norbert Bakota wyszedł z domu w Ciechowicach 17 grudnia, tydzień przed świętami Bożego Narodzenia. Był ubrany w kurtkę zimową z kapturem, na której z przodu i z tyłu znajdują się białe, poziome pasy. Założył wtedy granatowe spodnie jeansowe oraz buty sportowe w tym samym kolorze. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Norbert nie kontaktował się do tej pory z rodziną. 

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 19 lat, szczupła sylwetka, wzrost 180 cm, włosy ciemny blond średniej długości zaczesane na prawo, boki wygolone, oczy niebieskie. Z tyłu głowy niewielka blizna około 2 cm długości, nie posiada tatuaży.

Każda osoba posiadająca jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Norberta Bakota, proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji  w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub pod nr. telefonu : 47 85 562 00, 47 85 562 86 lub pod nr. alarmowy : 112.