Pobicie w centrum Katowic

i

Autor: Policja Śląska

Poszukiwani

Dramat w centrum Katowic. Policja szuka sprawców pobicia

Co się wydarzyło w centrum Katowic na alei Korfantego? Śląska Policja poszukuje świadków oraz sprawców ciężkiego pobicia, do jakiego doszło nocą. Opublikowano zdjęcia z monitoringu miejskiego, które mogą pomóc w identyfikacji osób.

Dramatyczne wydarzenia w Katowicach rozegrały się latem na alei Korfantego. Późnym wieczorem w sobotę 22 lipca kilka osób brutalnie zaatakowało dwóch mężczyzn. Mężczyźni zostali dotkliwie poturbowani. Odnieśli tak poważne obrażenia twarzy, że policja postanowiła znaleźć sprawców i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Brutalne pobicie w Katowicach

Tych osób szuka policja. Zobacz zdjęcia

Policja opublikowała wizerunek podejrzewanych o pobicie dwóch mężczyzn w nadziei, że zostaną rozpoznani i ostatecznie zatrzymani. Jeżeli rozpoznajesz podejrzewanych, skontaktuj się z policjantami z I komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 17 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl.

Wizerunki osób podejrzewanych zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 17 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl

Najbardziej niebezpieczne dzielnice na Śląsku

Zobacz listę w galerii zdjęciowej