Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA

Wiadomości

Dagmara Kaźmierska wyrzucona. Program Królowej życia znika z ramówki Polsatu

W sieci zawrzało po wyznaniu kobiety, która miała doświadczyć przemocy od Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka miała zlecić gwałt na kobiecie. Polsat, na antenie którego emitowane są programy z udziałem Kaźmierskiej, zareagował na sytuację. Widzowie w weekend nie zobaczą programu z jej udziałem.

Dagmara Kaźmierska oskarżona o stosowanie przemocy wobec kobiety

Od dłuższego czasu Dagmara Kaźmierska coraz częściej pojawia się na ekranach - m.in. w programie "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the stars". Wraz ze wzrostem jej popularności, media coraz częściej zaczęły przypominać o przeszłości Kaźmierskiej.

Przypomnijmy, że przed udziałem w reality show celebrytka przez cztery lata była właścicielką agencji towarzyskiej. Natomiast w 2009 r. została zatrzymana, a następnie skazana prawomocnym wyrokiem za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji".

W czwartek, 25 kwietnia portal Goniec opublikował nieujawnione dotąd zeznania byłej pracownicy celebrytki. Kaźmierska miała być wobec niej agresywna, doszło nawet do rękoczynów. Gdy pracownica próbowała uciec, Kaźmierska rzekomo pobiła ją, mówiła, że "k***a to nie człowiek", i nakazała zgwałcić. Miał to zrobić "łajzowaty, niedomyty i uprzejmy" mężczyzna o pseudonimie "Krzysiu".

Położył mnie na łóżku. Ręce kazał mi podnieść do góry i włożyć pomiędzy szczebelki łóżka. Nie potrafię powiedzieć, jak długo to trwało. W którymś momencie poddałam się i już się nie broniłam, nie krzyczałam. Byłam zrezygnowana. Potem on po prostu wstał i wyszedł — czytamy w zeznaniach Marii A., na łamach portalu Goniec.

Polsat stanowczo reaguje na aferę z udziałem Kaźmierskiej

Stacja Polsat choć po cichu to natychmiast zareagował  na skandal z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Jak nieoficjalnie ustalił serwis Wirtualne Media, stacja przestaje emitować program z udziałem Dagmary "Dagmara szuka męża". Show podobnie nie będzie już kontynuowane, a w sobotę, 27 kwietnia widzowie nie zobaczą powtórki. O godzinie 15:45 będą emitowane odcinki serialu "Gliniarze".

 Jednak to nie wszystko. Z platformy streamingowej Polsat Box Go zniknął cały sezon wspomnianego formatu. Warto wspomnieć, że kilka dni temu Kaźmierska ogłaszała start castingów do kolejnej edycji programu. Obecnie nie wiadomo też, czy Kaźmierska pojawi się w finale "Tańca z gwiazdami".

Najnowsze zdjęcia z programu Dagmary Kaźmierskiej mogą być ostatnimi

Zobacz koniecznie