Euro 2024

Biało-Czerwoni zmierzyli się z Holandią na Euro 2024. Piłkarzy dopingowali kibice z Katowic

Pierwszy mecz reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024 już za nami. Mimo że spotkanie Polska-Holandia zakończyło się nie po naszej myśli, kibicom w Katowicach towarzyszyły niemałe emocje.

Strefa Kibica w Katowicach

W niedzielę 16 czerwca reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzyła się z Holandią. Niestety mimo zaciętej walki przegraliśmy 2:1. Biało-Czerwonych dopingowali kibice z województwa śląskiego - zarówno w domowym zaciszu, jak i wspólnie w zorganizowanych Strefach Kibica.

W katowickiej Strefie Kibica na Placu do Radości przed Galerią Libero nie brakowało sportowych emocji. Zobaczcie w galerii, jak bawili się kibice z Katowic.

Przed nami kolejne mecze. W piątek 21 czerwca o godz. 18:00 reprezentacja Polski zmierzy się z Austrią, a we wtorek 25 czerwca o godz. 18:00 z Francją.

Mecze Euro 2024 będzie można oglądać w Strefach Kibica w całym naszym województwie, a w tym m.in. w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu i Sosnowcu. Lokalizacje Stref Kibica, które zostały utworzone w województwie śląskim znajdziecie TUTAJ.

QUIZ: Jakim piłkarzem jestem? Prawdziwi fani piłki nożnej zdobędą przynajmniej 90%!

Pytanie 1 z 10
Na Mistrzostwach Świata w 2006 roku uderzyłem głową Marco Materazziego. Kim jestem?