45-latek z Bytomia znęcał się nad żoną. Dramat kobiety trwał kilka miesięcy

i

Autor: Archiwum

Kryminalne

45-latek z Bytomia znęcał się nad żoną. Dramat kobiety trwał od kilku miesięcy

2024-06-15 9:55

45-letni mieszkaniec Bytomia trafił do aresztu. Od marca br. znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Dostał policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się.

Domowy oprawca w rękach policji

Od początku marca br. roku w mieszkaniu małżeństwa z Bytomia rozgrywał się dramat. 45-letni oprawca znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Dwa lata młodsza partnerka postanowiła przerwać pasmo przemocy i powiadomiła policję. Jak ustalili policjanci, mężczyzna często awanturował się, był agresywny i wielokrotnie groził swojej żonie.

Mężczyzna został zatrzymany przez bytomskich policjantów i usłyszał już zarzuty dotyczące znęcania się nad swoją partnerką. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Bytomiu zadecydował o zastosowaniu dozoru policyjnego, nakazu opuszczenia mieszkania i zakazie zbliżania się do 43-latki. Agresorowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

Odpowiedz na te pytania i dowiedz się, czy jesteś ofiarą mobbingu

Pytanie 1 z 10
Czy zostałeś pominięty przy przyznawaniu premii? Reszta wynagrodzonych wykonywała pracę na tym samym poziomie, co ty. Nie było tu mowy o pomyłce. To było celowe.