Ciocho Cukrownia

i

Autor: FB Ciocho Cukrownia

Gastronomia

Znana influencerka otworzyła cukiernię w Katowicach. Lokal pierwszego dnia odwiedziły tłumy

18 maja w Katowicach otwarł się niezwykle "słodki" lokal. Przy ulicy Gliwickiej w Załężu po raz pierwszy swoje drzwi dla gości otwarła cukiernia "Ciocho Cukrownia". Od pierwszych minut do lokalu ustawiły się tłumy gości, chętnych spróbować znakomitych słodkości spod ręki Eweliny Ciosek.

"Ciocho Cukrownia" w Katowicach już otwarta

W sobotę, 18 maja po raz pierwszy otwarte zostały drzwi lokalu "Ciocho Cukrownia". Cukiernia prowadzona jest przez Ewelinę Ciosek, znaną influencerkę z TikToka i Instagrama, gdzie oprócz swoich imponujących cukierniczych wypieków, zamieszcza również filmiki związane z przygotowywaniem smakołyków i opowiadające o kulisach codziennej pracy. Jej profil na TikToku obserwuje ponad 700 tysięcy osób.

Otwarcie odbyło się o godzinie 10.00, natomiast kolejka do lokalu ustawiła się już o wiele wcześniej. Tego dnia goście mogli wygrać w losowaniu nagrody ze sklepu Tortowe Ciocho, a influencerka chętnie robiła sobie zdjęcia z fanami, rozdawała autografy i obsługiwała klientów.

Skąd nazwa? Właścicielka lokalu zajmuje się pieczeniem imponującymi tortów i nazywa się Ewelina Ciosek – stąd właśnie "Tortowe CIOcho" (dotychczasowa pracownia tortów) i "Ciocho Cukrownia".

"Ciocho Cukrownia", czyli miejsce ze słodkimi wypiekami

W lokalu przy ulicy Gliwickiej 107 nie tylko można zakosztować pysznych smakołyków - ciast, tortów i deserów, ale również napić się pysznej kawy, lemoniady lub herbaty. Obecnie lokal otwarty jest tylko od piątku do niedzieli, w godzinach 10.00-18.00.

Przypomnijmy, że do tej pory kilka ulic dalej, znajdowała się pracownia tortów Eweliny Ciosek. Jednak ze względu na rosnące zainteresowanie, influencerka postanowiła otworzyć lokal dla swoich fanów.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia lokalu "Ciocho Cukrownia".