Sport

Zagłębie Sosnowiec kontra Znicz Pruszków. Wynik mecz rozczarował kibiców ZDJĘCIA

Zagłębie Sosnowiec już po raz trzynasty w tym sezonie poniosło sromotną porażkę. Tym razem zespół z Zagłębia został pokonany przez Znicz Pruszków. Rafał Collins, nowi piłkarze i trener nie wlali w serca kibiców nadziei.

Znicz Pruszków pokonał Zagłębie Sosnowiec

Na piątek, 16 lutego zaplanowano wielką galę charytatywną na rzecz Akademii Zagłębia. Inicjatywa została podjęta przez Rafała Collinsa -i celebryty, który po zakupie niespełna jednego procenta akcji otrzymał w klubie władzę nad pionem sportowym. Niestety wydarzenie zostało odwołane w ostatniej chwili i przeniesione na czerwiec 2024 roku.

Zamieszanie, do którego doszło przy okazji gali, można było odczuć na boisku. Kibice zobaczyli słabej jakości mecz zakończony porażką ze Zniczem Pruszków.

W wyjściowym składzie Zagłębia Sosnowiec wystąpiło pięciu nowych piłkarzy, a na ławce zasiadł sprowadzony przez Rafała Collinsa trener Aleksandr Chackiewicz. Debiut całej grupy wypadł słabo. Sosnowiczanie na tle piłkarzy Znicza prezentowali się kiepsko, a słaba jakość gry potęgowała irytację blisko pięciu tysięcy widzów. Gwoździem do trumny była strzelona w 21. minucie bramka dla Znicza przez Krystiana Tabara.

Zobaczcie w galerii poniżej zdjęcia z meczu Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków.