Zaginiony Artur Wiatr

i

Autor: Policja

Zaginiony

Zaginął mieszkaniec Ustronia. Artur Wiatr zostawił auto w Mysłowicach i nie ma z nim kontaktu

Zaginął 29-letni Artur Wiatr z Ustronia. Wyszedł z domu w niedzielę i do tej pory nie wrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu. Poszukiwania rozpoczęła jego żona, a gdy nie odniosły skutku zgłosiła zaginięcie policji. Jego auto odnaleziono w Mysłowicach.

Artur Wiatr wyjechał z mieszkania w Ustroniu w niedzielę o godz. 15:28. Wtedy widziany był ostatni raz. Od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu. Szuka go żona i najbliższa rodzina oraz policja.

W ten sam dzień, około 18.00 rozmawiał z rodzicami przez telefon. Nikogo nie poinformował dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał też z nikim kontaktu i nie jest znane jego miejsce pobytu. Pojazd, którym mógł się poruszać zaginiony, odnaleziony został na terenie Mysłowic, w rejonie zbiornika wodnego Hubertus.

Jak dodaje jego żona, później jego telefon logował się jeszcze niedaleko ulicy Obrzeżna Północna blisko ADD-EX - recykling i utylizacja okien.Ostatni raz telefon był aktywny o godz. 20:06-20:10 przez WhatsApp. Później telefon się rozładował i nie było z nim kontaktu.

Mimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań Artura Wiatra nie udało się odnaleźć.

Niestety może znajdować się obecnie w stanie zagrożenia zdrowia i życia.

Zaginął Artur Wiatr

Zobacz, jak wygląda i gdzie może się teraz znajdować. Czy rozpoznajesz te miejsca?

- Może chodzić gdzieś zdezorientowany w okolicy. Bardzo proszę jeśli zobaczycie podobnego mężczyzne, dzwońcie na mój nr 796091361 lub na komisariat w Mysłowicach 478526255 i odpowiedzialny za poszukiwania komisariat policji w Ustroniu 478573810 - informuje żona Artura Wiatra.

Artur Wiatr RYSOPIS

  • wzrost około 170 cm
  • szczupłej budowy ciała
  • włosy ciemne, krótkie
  • lekki zarost na twarzy
  • oczy brązowe
  • nos prosty.

Niestety brak jest informacji na temat ubioru w dniu zaginięcia. Według żony mógł być ubrany w szarą koszule z krótkim rękawem. Najprawdopodobniej miał ze sobą wysłużony szaro-czarny plecak z napisem NIKE.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką Policji na numer alarmowy 112.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Źródło: Zaginął mieszkaniec Ustronia. Artur Wiatr zostawił auto w Mysłowicach i nie ma z nim kontaktu