pixabay

i

Autor: Natalia Czarnuch fot. Pixabay

Wybierz się w "podróż" z Miejskim Domem Kultury w Mikołowie

2022-04-14 13:47

"Galeria Podróżnicza" w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie. To wyjątkowe spotkanie z podróżniczką, która przeniesie mieszkańców do słonecznej Portugalii.​

W Miejskim Domu Kultury w Mikołowie odbędzie się "Galeria Podróżnicza". To wyjątkowe spotkanie, na którym uczestnicy chociaż myślami będą mogli przenieść się tym razem do słonecznej Portugalii. O urokach tego kraju i organizacji np. wakacji opowie podróżniczka Justyna Kłaczany.

"Galeria Podróżnicza" to niezwykłe spotkanie ludzi, chcący podróżować, chcących poznawać nowe miejsca (...) Jesteśmy spragnieni podróży, wyjścia w nowe miejsca, słoneczne miejsca - mówi Barbara Bogdanowicz z Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie. Każdy po wyjściu z "Galerii Podróżniczej" ma takie poczucie, że chce tam jechać, chce zobaczyć i dotknąć tego, o czym przed chwilą opowiadał dany podróżnik. Często jest tak, że właśnie ten podróżnik zostawia kontakt do siebie i mówi" słuchajcie, jak już się tam wybierzecie, a napotkacie jakiś problem, będziecie chcieli doprecyzować jakieś informacje - dzwońcie, piszcie - nie ma sprawy, ja Wam pomogę! - dodaje Barbara Bogdanowicz.

Spotkanie miłośników podróżowania odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.