Zabawne

Wpadka urzędu w Piekarach Śląskich na Facebooku. Kobieta się zabawia. To atak hakerski

Facebookowy profil Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich to najbardziej gorące miejsce wśród polskich urzędów. Powód? W relacji znalazł się filmik z kobietą, który nie powinien się znaleźć w oficjalnych materiałach instytucji. Kilka dni później kolejny filmik z dwiema kobietami. Dużo się dzieje. To bez wątpienia atak hakerski.

Piekary Śląskie są gorące. Na Facebooku mają nagie kobiety

Piekary Śląskie przez wiele osób nazywane są najświętszym miastem na Śląsku. Gdyby brać pod uwagę całe województwo śląskie, to są co najmniej na równi z Częstochową. Jak na święte miasto przystało, skandale z reguły omijają te miasto, bo przecież strzeżonego Pan Bóg strzeże. Do czasu. We wtorek 19 w relacji facebookowego profilu miasta pojawiła się nie lada relacja. Niektórzy powiedzą, że oto przyszedł czas nagiej prawdy o tym, jak funkcjonuje miasto. Niektórzy mogliby wyciągnąć z tej okazji nagie miecze i powalczyć o władzę w mieście. 

Z tym ostatnim to już żart, ale sprawa jest poważna, ponieważ w relacji oficjalnego profilu Urzędu Miasta Piekary Śląskie pojawił się filmik z kobietą, który dorośli oglądają raczej późno w nocy albo na specjalnie do tego przeznaczonych stronach dla dorosłych.

Minęło kilka dni, a w tym samym miejscu pojawił się kolejny filmik. Tym razem z dwiema kobietami.

Krótki filmik pokazuje nagą kobietę, na szczęście od tyłu, choć wprawne oko dostrzega, że natura sowicie ją obdarzyła tym, co najlepsze. Chcieliśmy poprosić o komentarz w tej sprawie rzecznika magistratu i zapytać o to, dlaczego na oficjalny profil miasta trafiło coś takiego. Niestety, rzecznik nie odbierał.

Wpadka urzędu w Piekarach Śląskich na Facebooku. W relacji znajduje się filmik z nagą kobietą

i

Autor: UM Piekary Śląskie Wpadka urzędu w Piekarach Śląskich na Facebooku. W relacji znajduje się filmik z nagą kobietą

Zareagował natomiast wiceprezydent Piekar Śląskich Krzysztof Turzański, który poinformował na swoim profilu, że prawdopodobnie doszło do włamania na profil Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich i ataku hakerskiego.

Atak hakerski na urząd w Piekarach Śląskich? Internauci zachwyceni nagą kobietą

Choć władze Piekar sprawę traktują bardzo poważnie, tym bardziej że stracili dostęp do jednego ze swoich mediów z pomocą którego przekazywali informacje mieszkańcom, to mieszkańcy zareagowali na problem z dużą dozą humoru. 

Chyba muszę częściej wpadać na stronę Piekar Śląskich

Nie wiem która to kandydatka ale już teraz pokazała gdzie będzie miała swoich wyborców po wyborach

Wasza kandydatka ma mój głos!Czy będzie też chodzić ze swoim programem po domach? Kolega pyta...

Listen on Spreaker.