Jarmark Wielkanocny 2024

i

Autor: Pixaby

Wiadomości

Jarmark Wielkanocny w Żorach już w ten weekend. Wystawcy przejmą rynek. Pojawią się także food trucki

Po raz kolejny w Żorach odbędzie się Wielkanocny Jarmark. Jak co roku wydarzeniu będą towarzyszyły food trucki. Kiermasz na rynku w Żorach to nie tylko dobra okazja, by rozejrzeć się za wyjątkowymi rękodziełami, ale również by zakosztować kuchni z różnych części świata.

Jarmark Wielkanocny w Żorach. Wyznaczono DATĘ

Równo tydzień przed Świętami Wielkanocnymi na żorskim rynku odbędzie się kolejna edycja jarmarku wielkanocnego. W dniach 22-24 marca nie tylko będzie można zakupić rękodzieła i lokalne wyroby, ale także zakosztować dań kuchni świata serwowanych w food truckach.

Kochani GORILLA EVENTS wraz z firmą STAROPOLSKIE JARMARKI pragnie zaprosić na Jarmark Wielkanocny połączony ze zlotem food trucków!! - zachęcają do udziału organizatorzy.

Z jarmarku wielkanocnego będzie można skorzystać w godzinach: w piątek od 16 do 21, w sobotę od 12 do 21, natomiast w niedzielę od 12 do 20. Na żorskim rynku pojawi się ponad 30 wystawców, którzy oferować będą rękodzieła, ozdoby świąteczne oraz smakołyki - wędliny, sery, pieczywo i wiele innych.

Oprócz tego organizatorzy zapewnią oprawę artystyczną. Dla dzieci zostaną zorganizowane zajęcia z animatorami, a na rynku pojawi się darmowa karuzela. Oprócz tego odbędą się występy zespołów lokalnych, a w trakcie jarmarku będzie puszczana muzyka.