Jakub Kiwior

Autor: Łączy Nas Piłka / Facebook

Tyszanin z golem

Tyszanin strzelił gola reprezentacji Niemiec. Jakub Kiwior triumfuje razem z reprezentacją

Pochodzący z Tychów Jakub Kiwior strzelił w 31. minucie bramkę reprezentacji Niemiec. Dzięki jego zagraniu reprezentacja Polski prowadzi z Niemcami 1:0 - taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka.

Tyszanin Jakub Kiwior w 31. minucie meczu towarzyskiego w piłkę nożną Polska – Niemcy strzelił gola. Tym samym Polacy prowadzą wyszli na prowadzenie 1:0 - wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka. Tym samym polska kadra wygrała mecz dzięki grze Ślązaka.

Niedawno Kiwior wziął ślub w Tychach.

Mecz Polska – Niemcy piątek 16 czerwca 2023 r.

Ostatni raz z Niemcami reprezentacja Polski mierzyła się aż 7 lat temu – podczas Euro 2016. Zespół Adama Nawałki zremisował z ówczesnymi mistrzami świata 0:0. Wcześniej przegraliśmy z Niemcami w eliminacjach do mistrzostw Europy 3:1.

Mecz z Niemcami jest ważny ze względu na pożegnanie byłego kapitana reprezentacji Jakuba Błaszczykowskiego i sprawdzenia możliwość polskiej kadry pod wodzą trenera Santosa. We wtorek na wyjeździe zagramy z reprezentacją Mołdawii.