Wypadek w Potępie

i

Autor: KMP Tarnowskie Góry

Tragiczny wypadek w Potępie. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Policjantom zależy najbardziej na osobach, które w okresie od 19 do 20 stycznia przemieszczały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. W szczególności liczą na tych kierowców, którzy mają w pojazdach wideorejestratory.

O tragedii, jaka rozegrała się w Potępie, informowaliśmy tydzień temu. W piątek 20 stycznia w nocy strażacy i policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na ul. Tarnogórskiej. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zauważyli, że na moście brakuje barierek. Chwilę później dostrzegli, że w korycie rzeki znajduje się samochód. Strażacy wyłowili volkswagena, a z jego wnętrza wyciągnięto ciała dwóch mężczyzn. Byli to mieszkańcy gminy Krupski Młyn. Na miejscu zdarzenia pracował prokurator którzy zabezpieczył ciała do sekcji zwłok.

Teraz kryminalni z tarnogórskiej komendy zajmą się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z mundurowymi.

Stróżom prawa szczególnie zależy na osobach, które w okresie od 19 do 20 stycznia poruszały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. Jeszcze lepiej, jeśli posiadają w swoich pojazdach wideorejestrator, który mógł we wskazanym okresie zarejestrować ruch w pobliżu miejsca wypadku.

Informacje należy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego sprawę pod numerem telefonu 47 853 43 82 lub do Oficera Dyżurnego jednostki 47 853 42 55.