Na drodze

Tragiczny wypadek w Pokrzywnicy na DK 40. Zginęła 18-letnia dziewczyna za kierownicą

Do tragicznego wypadku doszło w Pokrzywnicy na trasie DK 40. Zaledwie 18-letnia zginęła na miejscu, bo wyjechała z drogi podporządkowanej i uderzył w nią rozpędzony inny samochód. Dziewczyna prawo jazdy miała zaledwie od paru tygodni.

Wypadek w Pokrzywnicy

Koszmarny wypadek w Pokrzywnicy miał miejsce na trasie DK 40 łączącej Kędzierzyn Koźle i Głogówek. W wyniku zderzenia seata i audi, zginęła jedna osoba, a dwie zostały poważnie ranne i przetransportowane do szpitala. Droga byłą przez kilka godzin zamknięta. Ofiarą śmiertelną jest 18-letnia kobieta, która prawo jazdy miała zaledwie od paru tygodni.

Tragiczny wypadek. Zginęła młoda dziewczyna

Policjanci pracujący na miejscu ustalili wstępne okoliczności tragicznego zdarzenia. Okazuje się, że za kierownicą żółtego seata siedziała 18-latka, która prawo jazdy miała zaledwie od paru tygodni. Wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i najpewniej nie zauważyła jadącego trasą DK 40 innego samochodu, którego prowadził 20-letni mężczyzna. 

Młoda dziewczyna wyjechała wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierowca nie miał szans na zahamowanie lub ominięcie. Wjechał w seata z boku od strony kierowcy. W wyniku zdarzenia 18-latka poniosła śmierć. Nie udało się jej uratować, bo obrażenia okazały się zbyt poważne.

Tragedia w Pokrzywnicy

Zobacz zdjęcia z akcji policji

Młoda kobieta podróżowała z matką. 49-letnia pasażerka seata oraz kierujący audi zostali przetransportowani do szpitala.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Źródło: Tragiczny wypadek w Pokrzywnicy na DK 40. Zginęła 18-letnia dziewczyna za kierownicą