Śląskie: Wyniósł ze sklepu 40 calowy telewizor. Nikt nie zauważył. Teraz go szukają

i

Autor: KMP Gliwice/Archiwum Śląskie: Wyniósł ze sklepu 40 calowy telewizor. Nikt nie zauważył. Teraz go szukają

Wydarzenia

Śląskie: Wyniósł ze sklepu 40 calowy telewizor. Nikt nie zauważył. Teraz go szukają

To była naprawdę zuchwała kradzież i to w samym centrum Knurowa. Pewien mężczyzna wszedł do sklepy ze sprzętem RTV, wziął sobie jeden telewizor i... wyszedł. Żaden pracownik sklepu tego nie zauważył. Dzięki monitoringowi wiadomo, jak wygląda.

Wszedł do sklepu bez niczego, jeden telewizor już był jego

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak zdarzyło się naprawdę. Pewien nieznany mężczyzna 25 listopada 2023 roku wszedł od jednego ze sklepów ze sprzętem RTV przy ul. 1 Maja w Knurowie. Po wejściu do sklepu wziął zapakowany w karton 40 calowy telewizor marki SHARP o wartości prawie 1300 złotych i... wyszedł ze sklepu. Co ciekawe, momentu kradzieży nie zauważył żaden z pracowników sklepu. Dopiero potem, na kamerach monitoringu zauważono, co się wydarzyło. 

Obsługa natychmiast powiadomiła policję, ale w tej sytuacji nie szybkie złapanie złodziejaszka nie można było liczyć. Dzięki zapisowi monitoringu było wiadomo, jak złodziej wygląda. Tylko że policji nie udało się go zidentyfikować, dlatego opublikowano jego wizerunek w nadziei, że ktoś go rozpozna. 

Osoby rozpoznające mężczyznę z fotografii lub tylko podejrzewające, kogo zdjęcia przedstawiają, proszone są o kontakt z referentem sprawy, sierżantem Jakubem Smętkowskim, tel 47 859 0544 , e-mail: jakub.smetkowski@gliwice.ka.policja.gov.pl - apeluje policja. 

Śląskie: Wyniósł ze sklepu 40 calowy telewizor. Nikt nie zauważył. Teraz go szukają

i

Autor: KMP Knurów Śląskie: Wyniósł ze sklepu 40 calowy telewizor. Nikt nie zauważył. Teraz go szukają