Śląskie: Co za makabryczny wypadek. Ciężarówka zahaczyła o słup, który przewrócił się na młodą kobietę. 22-latka straciła nogę, sprawca uciekł

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Śląskie: Co za makabryczny wypadek. 22-latka straciła nogę po tym jak przewrócił się na nią drewniany słup

2021-07-07 14:02

Do makabrycznego wypadku doszło dzisiaj, 7 lipca w Radlinie. Ciężarówka zahaczyła o drewniany słup telekomunikacyjny, który przewrócił się na przechodzącą chodnikiem 22-letnią dziewczynę i dosłownie uciął jej nogę. Słychać było przeraźliwy krzyk. Kierowca ciężarówki odjechał, nie udzielając pomocy.

Co za makabryczny wypadek! Jak donosi "Dziennik Zachodni", we wtorek 7 lipca przed południem na ulicy Narutowicza w Radlinie ciężarówki zahaczył o drewniany słup telekomunikacyjny, który spadł na chodnik, prosto na przechodzącą tamtędy 22-letnią dziewczynę. Słup dosłownie odciął jej prawą nogę! Słychać było dramatyczny krzyk młodej kobiety. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe.

- Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Rybniku. Na miejscu trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Sprawdzamy monitoring, szukamy sprawcy zdarzenia, który nie zatrzymał się, nie pomógł poszkodowanej – wyjaśnia mł. asp. Patryk Błasik z Komendy Miejskiej Policji w Wodzisławiu Śląskim, cytowany przez "Dziennik Zachodni".

Raport z anteny 7.07, godz.10