Policja

i

Autor: Śląska Policja

Dilerzy zatrzymani

Skoczów: Policjanci zatrzymali dilerów narkotykowych. Mieli przy sobie dopalacze i amfetaminę

Policjanci z Cieszyna zatrzymali dilerów, u których znaleziono sporo narkotyków. Stróże prawa przejęli dopalacze, amfetaminę oraz marihuanę. Dwie spośród trzech zatrzymanych osób były poszukiwane. Wszystkim grozi do 12 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalili, że na terenie Skoczowa znajdują się osoby, które mogą mieć znaczną ilość narkotyków i w dodatku mogą je sprzedawać.

Z informacji uzyskanych przez mundurowych wynikało też, że są one poszukiwane między innymi za przestępstwa narkotykowe.

Dilerzy zatrzymani w Skoczowie

W środę 31 maja w Skoczowie kryminalni zatrzymali mężczyznę i dwie kobiety związane z handlem narkotykami. 44-latek był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 8 lat pozbawienia wolności, z kolei jego 38-znajoma miała trafić do aresztu w związku z niezapłaconymi grzywnami.

Podczas zatrzymania policjanci znaleźli ponad pół kilograma dopalaczy, z których według opinii biegłego sądowego można było przygotować ponad 11 tysięcy działek dilerskich. Oprócz tego stróże prawa zabezpieczyli ponad 60 porcji amfetaminy, niewielką ilość marihuany, wagę do porcjowania narkotyków i ponad 72 tys. zł.

44-latek oraz jego 33-letnia partnerka usłyszeli prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handel. Grozi im do 12 lat więzienia. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na najbliższe trzy miesiące. Ich 38-letnia znajoma odpowie z kolei za znalezione przy niej narkotyki - grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.