Kot

i

Autor: pixabay.com

Roztańczone koty na TikToku. Musisz to zobaczyć!

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji zebraliśmy najzabawniejsze filmy z tańczącymi kociakami. Okazuje się, że koty uczą się tańca dokładnie w taki sam sposób, jak ludzie. Zaczynają od prostych tutoriali w Internecie, by na koniec wywijać na parkiecie w rytm latynoskich hitów. Niektóre potrafią nawet twerkować!

Podobno ludzie dzielą się na takich, co lubią koty i tych, co wolą psy. Ale jak to mawiał klasyk: dzisiaj wszyscy jesteśmy kociarzami. No bo w końcu to dziś świętujemy Światowy Dzień Kota!

Z tej okazji zebraliśmy specjalnie dla Was najśmieszniejsze filmiki z TikToka z tańczącymi kotami. Niektóre z nich naprawdę potrafią zaskoczyć. Wkurzony kot wymachujący łapkami do starego przeboju techno czy łaciaty kociak poskakujący w rytm "Gangam Style" to dopiero początek listy.

Zobacz roztańczone koty z TikToka! 

1. Początki są zawsze najtrudniejsze

Do nauki tańca trzeba się przełamać. Nie każdy ma jednak odwagę pójść na kurs tańca. Wielu woli uczyć się w domowym zaciszu, korzystając z internetowych tutoriali. Jak widać, koty też uczą się tańczyć z YouTube. Zresztą - zobaczcie sami! 

2. Najlepszym nauczycielem jest partner

Gdy już nauczymy się podstawowych kroków, możemy przejść do kolejnego etapu. Mianowicie: tańca w parze. Partner jest przecież najlepszym nauczycielem. A partnerem kotów są oczywiście ludzie. Dlatego zobaczcie, jak ten maleńki kociak uczy się ruszać w rytm muzyki z pomocą swojego człowieka! 

I tutaj drugi kociak, który uczy się tańczyć z partnerem: 

3. Gotowi? To do klubu! 

Gdy już poczujemy się gotowi, wyruszamy na podbój klubowego parkietu. To szansa, by udowodnić wszystkim, jak świetnymi tancerzami jesteśmy. Zobaczcie, jak wywijają koty na filmach poniżej. Nic, tylko pozazdrościć wyczucia rytmu! 

Zobaczcie, jak ten kot podskakuje w rytm "Gangam Style":

4. Czas na kocie ruchy 

Gdy już nauczymy się podstawowych kroków i spróbujemy swoich sił w klubie, przychodzi czas na nutkę pikanterii. Zobaczcie, jak koty potrafią kręcić bioderkami. Mają dosłownie kocie ruchy!

Ten kot tańczy w rytm starego hitu "Temperature" Seana Paula. Nogi same się wyrywają na parkiet! 

5. Twerkowanie musi być 

Trend na twerkowanie rozpoczął się od słynnego występu Miley Cyrus z Robinem Thicke podczas gali MTV VMAs w 2013 roku. Od tej chwili każdy chciał twerkować. A wcale nie jest to proste, choć kotom z filmów poniżej idzie to całkiem nieźle. 

A ten kot to już profesjonalista! Zobaczcie, jak świetnie wymachuje... ogonem ;) 

6. Nigdy się nie poddawać

Jak widzieliście na załączonych obrazkach, kotom nauka tańca idzie tak, jak nam - ludziom. Dlatego warto brać z nich przykład i bawić się tańcem, nawet jeśli myślimy, że wyglądamy śmiesznie. I nawet, kiedy nie ruszamy się do rytmu. Tak, jak koty z filmu poniżej.