Pościg w Pilicy

i

Autor: Śląska Policja

Wiadomości

Pościg policyjny w Pilicy. Sprawca rozbił auto na ogrodzeniu. Próbował uciec pieszo

Do niebezpiecznego incydentu doszło w Pilicy. W trakcie patrolu policjanci zauważyli auto jadące z dużą prędkością. Mundurowi próbowali zatrzymać kierowcę. Jednak ten przyspieszył i zakończył swój pościg na ogrodzeniu jednej z posesji. Mimo to próbował uciec pieszo z miejsca zdarzenia.

Pilica. Próbował uciec policji. Wjechał w ogrodzenie posesji

Policjanci z Ogrodzieńca zauważyli w miejscowości Giebło-Kolonia na terenie Pilicy pojazd, który jadąc z dużą prędkością, wykonywał niebezpieczne manewry. Kierujący mercedesem stwarzał poważne zagrożenie w ruchu.

Mundurowi od razu zareagowali na pirata drogowego i użyli sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych, jednak na widok radiowozu, kierujący znacznie przyspieszył. Kierujący zakończył swoją ucieczkę, rozbijając auto, po czym pieszo oddalił się z miejsca kolizji.

Mundurowi bardzo szybko ustalili, kim był kierujący mercedesem. Mężczyzna ukrywał się przed stróżami prawa. Po dwóch dniach został zatrzymany. Jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 20-latek usłyszał już zarzuty. Mieszkańcowi gminy Kroczyce, za niezatrzymanie się do kontroli, grozi kara do 5. lat więzienia.

Pościg w Pilicy

i

Autor: Śląska Policja

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to: