14-letnia Julia Roguż z Mikołowa odnaleziona. Taką informację przekazała policja

i

Autor: slaska.policja.pl 14-letnia Julia Roguż z Mikołowa odnaleziona. Taką informację przekazała policja

Kryminalne

14-letnia Julia Roguż z Mikołowa odnaleziona. Taką informację przekazała policja

2023-05-25 21:08

Julia Roguż z Mikołowa odnalazła się. 14-latkę szukali dziś bliscy i policja. - Jest cała i zdrowa - podali mundurowi w komunikacie na swojej stronie internetowej.

Aktualizacja:

„14-letnia mieszkanka Mikołowa, której zaginięcie dziś zgłoszono, została odnaleziona cała i zdrowa. Dziękujemy za udostępnianie komunikatu oraz przekazane informacje" - podała na stronie internetowej policja. 

Wcześniej pisaliśmy:

Zaginęła 14-letnia Julia Roguż z Mikołowa. W czwartkowy poranek, 25 maja udała się na egzamin ósmoklasisty. 

Jak informuje policja, nastolatka po egzaminie najprawdopodobniej wróciła do swojego domu, przy ulicy Nowej, po czym ponownie z niego wyszła. Do tej pory nie udało się nawiązać z nią kontaktu telefonicznego.

Rysopis: wzrost ok. 170 cm, krępa budowa ciała, ciemne włosy do ramion, nosi okulary korekcyjne. Kiedy rano wychodziła do szkoły, miała ubrane czarne spodnie, białą koszulkę oraz czarną kurtkę. Możliwe, że już się przebrała.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny. Jeśli macie jakiekolwiek informacje na temat tego, co może dziać się lub gdzie może przebywać teraz Julia, skontaktujcie się z KPP w Mikołowie pod nr tel.: 47 855 82 00, 47 855 82 55, numer alarmowy 112.

Gwarantowana jest anonimowość. 

Źródło informacji: slaska.policja.gov.pl. Udostępniona została na stronie policji i w mediach społecznościowych 25 maja około godziny 15.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/