Piknik artystyczny z okazji urodzin Home Concept Design Park. Wyjątkowe atrakcje i kameralny koncert fortepianowy

i

Autor: Materiały prasowe Piknik artystyczny z okazji urodzin Home Concept Design Park. Wyjątkowe atrakcje i kameralny koncert fortepianowy

Piknik artystyczny z okazji urodzin Home Concept Design Park. Wyjątkowe atrakcje i kameralny koncert fortepianowy

2024-07-12 14:14 Materiał sponsorowany

Home Concept Design Park to wyjątkowe miejsce na mapie Katowic, w którym klienci mogą urządzić swoje wymarzone wnętrza korzystając z oferty blisko 30 salonów znanych marek. Już 20 czerwca park organizuje Piknik Artystyczny, w ramach którego na klientów czekają takie atrakcje, jak m.in. malowanie portretów na płytce czy kameralny koncert fortepianowy Bartosza Kalickiego. Będzie też wiele urodzinowych rabatów.

W Home Concept Design Park znajdziemy blisko 30 salonów znanych marek specjalizujących się w spełnianiu marzeń swoich klientów, w tym m.in. największy na Śląsku salon Maxflitz, czy takie marki, jak Komfort home, Mera, Dion, IWC home, Fachowiec, GMO Studio czy Bizzarto

O tym, że w jednym miejscu stykają się niezwykłe koncepcje i kreatywne podejście do potrzeb klientów, będzie można się przekonać 20 czerwca, kiedy na terenie parku odbędzie się urodzinowy Piknik Artystyczny

Piknik artystyczny Home Concept Design Park to sztuka świętowania 

Wyjątkowość tego wydarzenia polega nie tylko na rabatach, jakie znajdą się tego dnia w ofercie salonów znajdujących się na terenie Home Concept Design Park. To przede wszystkim obcowanie z prawdziwą sztuką, którą możemy w każdej chwili przełożyć na swoją codzienność. Urodzinowy Piknik Artystyczny odbędzie się w Alei Kasztanowej. Rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do godz. do godz. 17. W trakcie wydarzenia w trakcie eventu artystka Rozalia, która na instagramie prowadzi konto pod nazwą Rozkoszna, będzie malować Wasze portrety na płytkach. Każdy ze sportretowanych gości dostanie taki portret na płytce od salonu Mera.

W Alei Kasztanowej odbędzie się również urodzinowa wystawa "Sztuka w Home Concept", jak również klienci będą mogli wznieść urodzinowy toast z prosecco vana. Na koniec, o godz. 16 posłuchamy kameralnego koncertu fortepianowego Bartosza Kalickiego.

Ponadto na klientów czekają rabaty i promocje m.in. w salonach Konfort home, Senpo, Fachowiec, Drewmax, Wanat Meble czy Maxflitz. 

Home Concept Design Park: nowe salony, sztuka i technologia

Działający w Katowicach od kilku lat Home Concept Design Park w ubiegłym, 2023 roku przeszedł sporo zmian i... nadal przechodzi. To przede wszystkim rozbudowa obiektu, a co za tym idzie - pozyskanie kolejnych marek, które pomagają urzeczywistnić marzenia o przytulnym domu. W tym roku ruszy budowa trzeciego budynku w kompleksie. 

Efektem inwestycji jest zwiększenie powierzchni ekspozycyjnej, a obiekt stał się jeszcze bardziej przyjazny klientom, dzięki czemu mogą teraz w komfortowych warunkach korzystać z parku aranżacji wnętrz i zwiedzać ekspozycje. Pojawiły się także nowe salony, które wzbogaciły i tak już szeroką ofertę Home Concept Design Park.

W ubiegłym roku w przestrzeni naszego obiektu pojawiło się kilka nowych marek. Dzięki temu oferta produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz i związanych z nimi usług dodatkowo się poszerzyła. Jednak to nie koniec. W 2024 roku przyjęliśmy „pod nasz dach” kolejne znane firmy, dzięki którym Home Concept Design Park posiada dziś najciekawszą, najbardziej zróżnicowaną ofertę mebli. Nowe salony Puszman, OH Sofa, Senpo i Sleeping Expert uzupełniają i tak atrakcyjne już portfolio naszych najemców  – komentuje Krzysztof Kołaszewski, prezes zarządu Home Concept.

Siła tkwi w meblach

Od kwietnia klienci odwiedzający Home Concept Design Park mogą skorzystać z oferty marki meblowej Puszman. To polska firma rodzinna, która od prawie 70 lat produkuje funkcjonalne i komfortowe meble wypoczynkowe: sofy, narożniki, fotele i pufy. Salon posiada stałą ofertę darmowych próbek tkanin, które mogą pomóc w decyzji zakupowej. Oferuje też okresowe, darmowe porady z projektantem wnętrz. W salonie sprzedawcy oraz ekspert w projektowaniu wnętrz zawsze doradzą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, zaproponują meble i tkaniny, dobiorą dekoracje. 

Inną, nową marką meblarską, która gości w Home Concept Design Park jest OH Sofa. W jej showroomie znajduje się szeroki wybór ekskluzywnych mebli wypoczynkowych znanych w całej Europie marek Polipol International oraz Hukla. Narożniki, sofy i fotele produkowane są w zgodzie z rzemieślniczą tradycją z trwałych materiałów – mają mocne konstrukcje, najlepsze pianki i wyselekcjonowane, niepowtarzalne tkaniny obiciowe oraz skóry naturalne.Ale to nie wszystko – meble w salonie Oh Sofa wyróżnia mnogość funkcji pogłębiających relaks  – takich jak regulacje głębokości siedzenia, leżanki wysuwane elektrycznie, regulowane podłokietniki i zagłówki. Co więcej, są to meble modułowe, które można zamówić w wielu wymiarach, tak by idealnie wpasowały się w przestrzeń domu.

Klienci myślący o wyposażeniu sypialni w jakościowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko, co służy komfortowi spania, mogą teraz skierować swoje kroki do salonu Senpo. W ofercie jest też wiele modeli łóżek, zarówno tapicerowanych, jak i drewnianych oraz mebli i akcesoriów sypialnianych takich jak komody czy szafki nocne. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości modyfikacji, Senpo stworzy łóżko, o jakim marzy klient.

Wspomnieć bowiem trzeba też o Sleeping Expert, polskiej firmie, której asortyment obejmuje każdy rodzaj materacy (w tym również materace z certyfikatem medycznym) oraz bogatą gamę łóżek w najróżniejszych konfiguracjach.

Zmiany - salony w nowej lokalizacji i mini-galeria sztuki

To nie wszystkie zmiany, które miały miejsce w ostatnim czasie w przestrzeni Home Concept Design Park. Przebudowany został salon wyposażenia wnętrz Maxfliz. Zmiana pociągnęła za sobą powstanie nowego korytarza, który pełni rolę mini-galerii sztuki. Obecnie można podziwiać w nim ekspozycję kolaży. W odnowionej części swoje nowe lokale otworzyły obecne już w obiekcie firmy: Kalmar, Moderna oraz Meble Chałajda są dziś ulokowane w troszkę innej części obiektu, niż pierwotnie.

Właściciele Home Concept Design Park nie ustają w staraniach, by przestrzeń obiektu uczynić bardziej wygodną i dostępną klientom. W tym celu korzystają też z najnowszych technologii. Jednym z ostatnich pomysłów są elektroniczna mapa galerii oraz infokiosk. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom bez trudu można odszukać salon z interesującą ofertą i szybko dotrzeć do niego.

Działania przeprowadzone w ostatnim czasie w Home Concept Design Park nie tylko wzmacniają rangę galerii jako miejsca poznawania nowych trendów i poszukiwania aranżacyjnych inspiracji, lecz również czynią z niej wiarygodnego partnera biznesowego.