Euro 2024

Pełna emocji Strefa Kibica w Dąbrowie Górniczej na meczu Euro 2024. Zobaczcie zdjęcia

2024-06-16 21:28

W niedzielę 16 czerwca piłkarze z Polski zmierzyli się z Holandią. Niestety mimo zaciętej walki przegraliśmy 2:1. Biało-Czerwonych dopingowali kibice z województwa śląskiego, a w tym w dąbrowskiej Strefie Kibica.

Strefa Kibica w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej

Kibice z Dąbrowy Górniczej licznie dopingowali Biało-Czerwonych. Fabryka Pełna Życia zaprosiła kibiców na mecze grupowe Polski w finałach piłkarskich mistrzostw Europy 2024 pod hasłem: "Razem kibicujemy biało-czerwonym". W budynku Warsztaty zorganizowano Strefę Kibica, gdzie wspólnie mogliśmy dopingować reprezentację Polski. Poza transmisją spotkania na dużym ekranie, dla uczestników przygotowano leżaki, popcorn i specjalny wystrój w barwach Polski.

Na wspólne kibicowanie zaproszono również ciekawych gości, a w tym doświadczonego sędzię piłkarskiego Sebastiana Jarzębaka i drużynę Klubu Sportowego Unia Dąbrowa Górnicza. Organizowane były konkursy o tematyce piłkarskiej z nagrodami - pilkami Euro 2024 oraz szaliki, pokaz sportowych umiejętności zawodników z Akademii Unia Dąbrowa Górnicza oraz atrakcji dla najmłodszych.

W Strefie Kibica w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej nie brakowało sportowych emocji. Zobaczcie w galerii zdjęć, jak bawili się kibice.

Przed nami kolejne mecze!

Fabryka Pełna Życia zaprasza do wspólnego kibicowania również podczas następnych spotkań reprezentacji Polski. W piątek 21 czerwca o godz. 18:00 Biało-Czerwoni zmierzą się z Austrią, a we wtorek 25 czerwca o godz. 18:00 z Francją. 

Mecze Euro 2024 będzie można oglądać w Strefach Kibica w całym naszym województwie, a w tym m.in. w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu i Sosnowcu. Lokalizacje Stref Kibica, które zostały utworzone w województwie śląskim, znajdziecie TUTAJ.

Co wiesz na temat piłkarskiej reprezentacji Polski?

Pytanie 1 z 10
W 2012 roku Polska była jednym z gospodarzy Mistrzostw Europy. Kto był wtedy selekcjonerem?