W Katowicach kręcono kolejny sezon serialu Rojst. Oto zdjęcia z planu

i

Autor: Netflix/Facebook

Premiera

Nowy sezon serialu "Rojst" coraz bliżej. Odcinki kręcono na Śląsku ZDJĘCIA

W katowickiej dzielnicy Zadole kręcono właśnie sceny do kolejnego sezonu serialu "Rojst", który pod koniec lutego będzie miał premierę na platformie streamingowej Netflix. Mamy zdjęcia z planu.

Na Zadolu w Katowicach kręcono "Rojsta"

W ostatni weekend w dzielnicy Zadole w Katowicach kręcone były sceny do nadchodzącego, trzeciego już, sezonu bardzo popularnego serialu "Rojst". W sobotę, 18 marca, ekipa filmowa pojawiła się przy ul. Gdańskiej. 

Na chwilę obecną wiadomo, że trzeci sezon serialu będzie miał tytuł "Rojst Millenium" - mamy więc wskazanie w jakim okresie będzie rozgrywała się akcja całości. W obsadzie serialu nie zabraknie gwiazd poprzednich sezonów, czyli Dawida Ogrodnika, Andrzeja Seweryna, Magdaleny Różczki oraz Łukasza Simlata. Reżyserem całości jest z kolei Jan Holoubek. 

Pierwszy sezon serialu "Rojst" zadebiutował na platformie Showmax w 2018 roku. Drugi - zatytułowany Rojst ’97 - została udostępniony w całości w lipcu na Netflixie, który przejął prawa również do pierwszej odsłony serialu po tym, jak Showmax zniknął z Polski. 

Przypomnijmy, że Katowice nie wystąpią po raz pierwszy w tym serialu. Zdjęcia w przeszłości były kręcone przy ośrodku sportowym przy stadionie GKS Katowice, w hotelu Silesia, na ul. Piotra Skargi czy przy Spodku. Ponadto sceny powstawały również w innych miastach naszego województwa - w Częstochowie, Raciborzu i Zabrzu. 

Poniższe zdjęcia publikujemy, dzięki uprzejmości Michała Skowrońskiego, który jest ich autorem.