Karol Okrasa

i

Autor: Eska archiwum Anna Paprocka/Archiwum Eski

Quiz

Nie tylko Robert Makłowicz. Te programy kulinarne to klasyki polskiej telewizji QUIZ

2024-07-06 1:29

„Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", „Gotuj z Kuroniem", „Rączka gotuje" czy „Ewa gotuje". Pamiętacie te i inne programy kulinarne? Niektóre emitowane były w telewizji krótko, inne od wielu już lat zasilają ramówkę i biją rekordy popularności. Ile o nich wiecie? Przygotowaliśmy dla Was QUIZ.

Boom na gotowanie i miliony widzów przed ekranami telewizorów

Programy kulinarne przyciągają przed ekrany telewizorów miliony widzów, w mediach społecznościowych są równie popularne. Jakiś czas temu do Polski zawitała moda na gotowanie i tak trwa. Natomiast twórcy kolejnych odcinków prześcigają się w pomysłach, bowiem konkurencja nie śpi. 

Obecnie prym wiodą Magda Gessler i jej „Kuchenne Rewolucje" oraz programy typu reality-show jak „MasterChef", wcześniej hitem był „Top Chef" i jeden z nowszych „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia".

Ile wiesz o programach kulinarnych? Sprawdź, rozwiązując nasz QUIZ

My jednak chcemy Państwu przypomnieć znane, dawne programy kulinarne z prowadzącymi, którzy zdobyli serca i...podniebienia miłośników gotowania. Wśród nich są m.in. „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", „Gotuj z Kuroniem", „Rączka gotuje", „Okrasa łamie przepisy" czy „Ewa gotuje". 

Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, ile pamiętasz o programach kulinarnych emitowanych lata wstecz, a niektórych nawet cieszących widzów do tej pory. 

Jak dobrze znasz programy kulinarne? QUIZ dla prawdziwych fanów gotowania

Pytanie 1 z 15
Jaką nazwę miał pierwszy program Roberta Makłowicza