Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-03-08 12:41

Wyjątkowy Dzień i wyjątkowa Kobieta. Miss Polski 2020 Anna Maria Jaromin wzięła udział we wspólnym projekcie ze śląską Policją. Najpiękniejsza Polka postanowiła przekonać innych do wzięcia udziały w rekrutacji do policji, sama pokonując jeden z jej etapów. Była też na strzelnicy oraz wstąpiła na moment w szeregi policji konnej. Zobaczcie zdjęcia i wideo.

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym

Miss Polski wzięła udział w rekrutacji do policji

Anna Maria-Jaromin, czyli Miss Polski 2020 to pochodząca z Katowic Ślązaczka z krwi i kości. Jej wielkim marzeniem jest wstąpienie w szeregi policji konnej. Z okazji Dnia Kobiet miała okazję wziąć udział w rekrutacji w szeregi policji i jednocześnie w ten sposób zachęcała do wstąpienia do policji wszystkich, którzy o tym marzą.

- Na torze przeszkód 22-latka poradziła sobie doskonale. Ponadto posiadając umiejętność jazdy konnej, miała okazję sprawdzić się w siodle. Nowością był dla niej policyjny symulator strzelań, na którym również osiągnęła świetne wyniki - relacjonuje śląscy policjanci.

Miss Polski 2020 przyznaje, że Policja jest idealną formacją dla ludzi z pasją lub chęcią odkrycia jej w sobie, a jak wiadomo, jeśli człowiek może pracować realizując swoje zainteresowania, to często praca staje się jego pasją. Warto zatem zrobić ten ważny krok i spróbować swoich sił w rekrutacji do służby.

„Gdybym kiedyś kierowała się obawą o to, co ludzie pomyślą, nie byłabym dzisiaj w miejscu, w którym jestem. I choć droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, to warto się z nią zmierzyć” - przekonuje najpiękniejsza Polka, powołując się na swoje doświadczenia. Jak podkreśla, ludzie mają wiele talentów i możliwości, którym powinni zawierzyć, aby zrealizować swoje marzenia.